EWA FARNA jest w CIĄŻY! Zdradziła fanom PŁEĆ DZIECKA!

Ewa Farna jest jedną z najzdolniejszych polsko-czeskich wokalistek. Daleko jej do bycia celebrytką, rzadko więc dzieli się z fanami sekretami z życia prywatnego. Okazuje się, że już niebawem na świat przyjdzie pociecha artystki oraz jej męża Martina Chobota. Para spodziewa się swojego pierwszego dziecka!

Dziękujemy z całego serca za wszystkie gratulacje!
Jestem szczęśliwa, ze mogliśmy sie nacieszyć ta świadomością sami przez parę miesięcy a potem podzielić sie z wami poprzez utwór, jak na piosenkarkę przystało. I ogromnie nam milo, ze się piosenka podoba. O, jak ja lubie niespodzianki😉 – napisała na swoim Instagramie przyszła mama.

Co ciekawe, artystka postanowiła zdradzić swoim fanom płeć dziecka!

Ważne i przede wszystkim- prawdziwe informacje powiem Wam zawsze tutaj, sama od siebie. Myślę, ze juz nieraz Was o tym przekonałam. Aby wyprzedzić przynajmniej jedna fale spekulacji… spodziewam się syna dodała w swoim wpisie wokalistka.

Obserwujący pogratulowali Ewie, życząc jej szczęśliwego rozwiązania.

„Gratulacje , ale zaskoczenie….ale piękne zaskoczenie ! Z brzuszkiem Ci do twarzy!!”, „Twoja postawa potwierdza fakt, że jak się bardzo chce to można zachować swoją prywatność i podzielić się informacjami kiedy przyjdzie na to odpowiedni czas(…)zdrówka dla Ciebie i dla synka!”, „Szczęśliwego Rozwiązania i Dużo Zdrówka dla Waszej Trójki”- takie komentarze znalazły się pod zdjęciem gwiazdy.

Również gratulujemy Ewie i życzymy jej wszystkiego dobrego! Czekamy z niecierpliwością na przyjście maluszka 🙂

Ewa Farna, Martin Chobot

Źródło: ewa_farna93

Źródło zdjęcia: ewa_farna93

Zobacz też: Trening w 7 MIESIĄCU CIĄŻY? Ta celebrytka z niego nie rezygnuje!

Komentarze

Komentarze