Ewa Farna niedawno urodziła, a już wraca do pracy! „Można cieszyć się macierzyństwem i grać koncerty”

Ewa Farna to artystka estradowa polsko-czeskiego pochodzenia. Każdy, kto choć raz słyszał jej występ wie, że dysponuje ona silnym i mocnym głosem. Prywatnie jest żoną Martina Chobota, gitarzysty, z którym jest związana od kilku lat. Niedawno na świecie pojawiło się pierwsze dziecko pary.

Parę dni temu stałam się mama. Poproszę o szanowanie naszej prywatności i spokoju, który teraz potrzebuje każda mama. Jesteśmy zdrowi i szczęśliwi – post o następującej treści Ewa Farna napisała na początku czerwca.

Okazuje się, że Ewa nie zamierza siedzieć dłużej „w pieluchach”. Postanowiła wrócić do pracy. Jak widać zatęskniła za koncertowaniem i za swoimi fanami.

Można cieszyć się macierzyństwem i grać koncerty – zapewnia w rozmowie z magazynem Party. Przecież to się nie musi wykluczać. Istnieją matki, które muszą się mierzyć z naprawdę dużo trudniejszymi sytuacjami niż ja.

Jej najbliższy koncert zaplanowany jest na 12 lipca. Niedługo później wokalistka uda się w trasę koncertową po, liczącą około 20 występów. Ewa Farna będzie występowała zarówno w polskich, jak i czeskich miastach. Wiele wskazuje na to, że pod jej nieobecność, dzieckiem zajmą się dziadkowie.

A wy co o tym sądzicie? Czy to nie za wcześnie?

Źródło: Party

Źródło zdjęcia: Instagram

Zobacz też: EWA FARNA jest w CIĄŻY! Zdradziła fanom PŁEĆ DZIECKA!

Komentarze

Komentarze