Ewa Farna ZŁAMAŁA KWARANTANNĘ? Nie uwierzysz, co zrobiła!

Z powodu pandemii koronawirusa, wielu artystów było zmuszonych odwołać swoje koncerty. Niektórzy znaleźli jednak sposób na to, żeby pozostać w stałym kontakcie ze swoimi fanami…

Ewa Farna wciąż koncertuje

W czasie, kiedy wszyscy starają się maksymalnie ograniczyć bezpośrednie kontakty z innymi ludźmi, są tacy, którzy nie boją się nawet organizować koncertów! Mimo koronawirusa, Ewa Farna dała w ostatnim czasie kilka występów! Nie odbyły się one jednak na prawdziwej scenie, ale i tak cieszyły się ogromną popularnością. Co ciekawe, piosenkarka nie śpiewała w swoim domu, przed ekranem komputera, tylko pod oknami swoich fanów! W tym przypadku, seniorów!

Czytaj też: TO TU masz największe ryzyko ZŁAPANIA koronawirusa! Wcale NIE CHODZI o sklep ani o przychodnię!

koncertów
IG

Czy Ewa złamała kwarantannę?

Gwiazda na szczęście zachowała bezpieczną odległość podczas występów. Wraz ze swoim zespołem udała się…

“Wzięłam udział w fantastycznym projekcie „Pod oknami” – zagraliśmy emerytom po kilka piosenek w paru miastach, z bezpiecznym dystansem, bo pod oknami. Rozdaliśmy też kwiaty, filtry do masek, stare filmy na DVD. Chcieliśmy im przekazać, że o nich myślimy, że nie są nam obojętni, wysłaliśmy im trochę radości i uśmiechu. Po 4 tygodniach wyszłam z domu, śpiewałam – dziękuję! – napisała w sieci Farna.

Koncert Ewy spotkał się z ogromnym aplauzem seniorów. Co sądzicie o tym projekcie? Chcielibyście, żeby Ewa zaśpiewała pod waszymi oknami?

Czytaj też: Kiedy skończy się pandemia koronawirusa? Krzysztof Jackowski PODAŁ DATĘ!

koncertów
IG

Źródło: Facebook

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze