Ewa Gawryluk BIERZE ŚLUB? Aktorka pokazała się w…

Ewa Gawryluk opublikowała na Instagramie zdjęcia w trzech sukniach ślubnych. Czyżby aktorka chciała odnowić swoją przysięgę małżeńską? A może tylko przygotowuje się do nowej roli filmowej? Okazuje się, że…

Szczęśliwa żona

Ewa Gawryluk od 1999 roku jest żoną znanego aktora Waldemara Błaszczyka, z którym wychowuje córkę Marię. Ostatnio aktorka pojawiła się w atelier znanej projektantki sukien ślubnych, w którym sfotografowała się w trzech zjawiskowych kreacjach. Czyżby para szykowała się do odnowienia przysięgi małżeńskiej, a może aktorka przygotowuje się tylko do nowej roli?

Czytaj też: Traktowała go jak bankomat! Zemścił się w dniu ślubu

ślub
Instagram

Ewa Gawryluk w eleganckich sukniach ślubnych

Mimo wieku – aktorka ma już 52 lata – Ewa Gawryluk może się poszczycić naprawdę fenomenalną figurą, której mogłoby jej pozazdrościć wiele znacznie młodszych pań. Eleganckie kreacje ślubne tylko podkreśliły zmysłowe kształty gwiazdy.

Pojawia się jednak pytanie, dlaczego aktorka pokazała się w sukniach do ślubu?

„Dzięki Agnieszka Światły będę mogła się czuć wyjątkowo, mimo że nie panna już, a tym bardziej nie młoda. A ciąg dalszy nastąpi…” – napisała Gawryluk.

Komentarze fanów

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy komplementowali wygląd aktorki i doradzali jej, w której sukni wygląda najlepiej.

„Zawsze piękna i młoda! Wszystkie suknie cudne, ale ja bym wybrała tą środkową”.

„Ewuniu wyglądasz obłędnie. Uwielbiam tego typu suknie. Powiem szczerze, że wyglądasz w nich bardzo subtelnie i wręcz dziewczęco!”.

„Wszystkie są piękne i w każdej wygląda Pani wyjątkowo”.

„Jak nie młoda 😍Piękna i młoda 😘Pozdrawiam ❤️”.

„Mimo iż nie jestem fanką sukien ślubnych te bardzo mi się podobają, ponieważ są niezwykle subtelne”.

„Wow, jaki aniolek :)” – pisali.

Czy aktorka naprawdę szykuje się do ślubu, czy to tylko przymiarki do nowej roli? Czas pokaże, ale jedno jest pewne – na pewno będzie wyglądać obłędnie!

Czytaj też: Najgłośniejsze śluby 2019 roku! Czyj zaskoczył was najbardziej?

ślub
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze