Najgłośniejsze śluby 2019 roku! Czyj zaskoczył was najbardziej?

2019 rok obfitował w wiele zaskakujących ślubów. Niektóre z nich były skromne, inne bardzo wytworne i pełne przepychu. Jedne były bardzo głośne i medialne, zaś drugie odbyły się w ciszy i sekrecie. Oto najgłośniejsze śluby 2019 roku! Zarówno te polskie, jak i zagraniczne!

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich

śluby
Instagram

Słynny detektyw Krzysztof Rutkowski poślubił swoją narzeczoną Maję Plich 17 sierpnia. Ich ślub był pełen przepychu i było o nim naprawdę głośno. Zarówno uroczystość, jak i wesele odbyły się w pałacu w Rozalinie. Rutkowski ujawnił w wywiadzie dla Radia Zet, że na weselu bawiło się 200 osób, a na organizację całej imprezy wydał prawie milion złotych. Detektyw był bardzo wylewny i zdradził, że w kopertach otrzymał około 300 tys. zł w gotówce a drugie tyle w postaci prezentów. Podczas wesela Maja wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Zaprezentowała się w aż pięciu sukniach! Czegoś takiego jeszcze nie było w polskim show biznesie!

Krzysztof zaskoczył swoją żonę śpiewając jej jeden z największych hitów disco polo 2016 roku – piosenkę „Jesteś aniołem” Fishera. Warto dodać, że Rutkowski wystąpił w teledysku do tego utworu.

https://www.instagram.com/p/B1TAIwsILC_/?utm_source=ig_web_copy_link

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak

śluby
Instagram

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak pobrali się 14 września. Para już wcześniej, bo w 2017 roku, powiedziała sobie „tak” w urzędzie stanu cywilnego. Teraz jednak przyszła pora na ślub kościelny. Co ciekawe, ślub został połączony z chrzcinami ich córki Konstancji. Mimo iż oboje bardzo strzegą swojej prywatności, opublikowali zdjęcia z ceremonii na swoich Instagramach.

Ale to nie wszystko! Aktor wstawił nawet na swoje InstaStories filmik, na którym mogliśmy usłyszeć, jak składa przysięgę małżeńską!

śluby
Instagram

Czytaj też: Traktowała go jak bankomat! Zemścił się w dniu ślubu

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec

śluby
Instagram

Były trener skoczków narciarskich – Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec pobrali się 17 maja po ośmiu latach związku. Jak się okazuje, to właśnie dla 29-latki, 65-latek zakończył swoje poprzednie, trwające przeszło 40 lat małżeństwo. W dniu ślubu Izabela była w zaawansowanej ciąży, zaś w październiku została mamą uroczego chłopca.

Wesele słynnej pary odbyło się w restauracji na dachu stołecznego Centrum Olimpijskiego w Warszawie. Na imprezie pojawiło się mnóstwo gwiazd sportu, m.in. Adam Małysz czy Robert Korzeniowski. W tym wyjątkowym dniu panna młoda wystąpiła w skromnej kreacji w kolorze pudrowego różu.

śluby
Instagram

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

śluby
Instagram

Para zaręczyła się w maju, chwilę przed wakacjami na Seszelach. Ślub odbył się zaledwie trzy miesiące później, 13 sierpnia. Mimo iż wydarzenie do końca było utrzymane w tajemnicy, to i tak w sieci pojawiły się zdjęcia i nagrania, które wrzucali do internetu zaproszeni goście. W dniu ślubu Zosia miała na sobie skromną, koronkową kreację, którą zaprojektował Łukasz Jemioł.

śluby
Instagram

Izabella Scorupco i Karl Rosengren

śluby
Instagram

Izabella Scorupco powiedziała sakramentalne „tak” na początku października. Aktorka i była modelka poinformowała o wszystkim na Instagramie, na którym opublikowała piękne fotografie z uroczystości. Gwiazda wyszła za szwedzkiego przedsiębiorcę z branży gier komputerowych. To już trzecie małżeństwo Izabelli. Wcześniej przez dwa lata związana była z polskim hokeistą, Mariuszem Czerkawskim, z którym ma córkę Julię. Była też w związku małżeńskim z Jeffreyem Reymondsem, z którym spędziła dwanaście lat życia.

śluby
Instagram

Hailey Baldwin i Justin Bieber

śluby
Instagram

Pierwszy ślub gwiazdorskiej pary odbył się już w zeszłym roku. Para pobrała się po zaledwie kilku miesiącach związku. Mimo iż pierwsza ceremonia odbyła się w całkowitym sekrecie, druga była bardzo huczna a mnóstwo zdjęć dokumentujących to wydarzenie zostało opublikowanych na Instagramie.

Hailey miała na sobie aż trzy suknie ślubne, które zaprojektowali dla niej projektanci jej ulubionego domu mody – Off White.

Czytaj też: Wyszła na jaw WIELKA TAJEMNICA Kate i Williama! To się stało jeszcze PRZED ślubem…

śluby
Instagram

Źródło: Plotek.pl

Zdjęcia: Instagram, Unsplash

 

 

Komentarze

Komentarze