Ewa Minge pokazała syna! „Uroda vikinga🔥” – komentuje fanka.

55-letnia Ewa Minge ma dwóch synów: Oskara (ur. 1991) i Gaspara (ur. 1994). DO tej pory projektantka nie pokazywała ich w social mediach.

Teraz jednak miała szczególny powód, by pochwalić się młodszym z nich. Gaspar Minge skończył bowiem 28 lat, były to więc jego urodziny. Co więcej, Ewa Minge zachęcała do skorzystania z usług jej syna, który zajmuje się psychologią, dietetyką oraz prowadzi treningi.

 

Moj syn @gasparminge kończy dzisiaj 28 lat. Jest moją podporą i rodzinnym głosem rozsądku . Jest doskonałym, skutecznym psychologiem i choć rodziny się nie leczy, to nie jeden raz wyjął mnie z ciemnej puszki na powierzchnie. Ma tak samo piękny umysł jak i dusze. Ma także samodyscyplinę, dzięki której osiąga swoje cele, tak w życiu zawodowym jak i sporcie, który jest jego ogromną pasją. Do niedawna nie pokazywał publicznie swojej twarzy ale odkąd prowadzi @psychoaktywniecom firmuje otwarcie swoje działania

– napisała dumna mama.

 

https://www.instagram.com/eva_minge/

 

Dalej zachęcała do skorzystania z usług jej syna:

 

Zajrzyjcie do @psychoaktywniecom , kupicie tam nie tylko herbaty ale kursy motywacyjne, plany treningowe osobiste, plany dietetyczne indywidualnie dedykowane, sprzęt sportowy do treningów w domu i inne gadżety .

 

W odpowiedzi internauci nie tylko składali życzenia jubilatowi, ale też komentowali wygląd syna Ewy Minge:

 

Uroda vikinga🔥

 

I tutaj znawców operacyjnych, dowód dla nich ze kości policzkowe P.Ewy są identyczne jak u jej syna. Wiec jak widac są oryginalne 😊 wszystkiego dobrego zwłaszcza zdrówka ❤️

 

Spełnienia marzeń dla syna i świetnej Mamy💐🎁🎉, zdrówka przede wszystkim zdrówka 😃

 

Powodzenia Rodzice powinni wspierać sukces dzieci ❤️

– pisano.

 

A jak Wy sądzicie? Czy Gaspar jest podobny do swojej mamy?

 

>>>Chodakowska do LENI KANAPOWYCH: „Powiem Ci od serca NAGĄ PRAWDĘ!”

 

https://www.instagram.com/eva_minge/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ewa Minge (@eva_minge)

Komentarze

Komentarze