30 lat temu została Miss Polonia. Ewa Wachowicz podsumowała swój udział w konkursie!

Ewa Wachowicz była zwykłą dziewczyną, gdy w 1992 roku została Miss Polonia.

Po liceum Ewa Wachowicz zaczęła studiować technologię żywności. Młodej kobiecie się nie przelewało, więc dorabiała sobie sprzątaniem i pracą jako opiekunka do dzieci. Wszystko zmieniło się, gdy wygrała konkurs piękności.

 

https://www.instagram.com/ewawachowicz/

 

Po wygranej w konkursie, Wachowicz objęła funkcję sekretarza prasowego premiera Waldemara Pawlaka. Później założyła własną firmę zajmującą się produkcją telewizyjną, a od 2007 roku jest prowadzącą liczne programy kulinarne w telewizji oraz w radiu. Ma także własną restaurację w Krakowie.

 

Dziś w 30. rocznicę konkursu tak podsumowała swój udział:

 

19 września, równo 30 lat temu dołączyłam do „koronowanych głów”😉🤣 Wdzięczność za wszystkich dobrych ludzi którzy pokierowało mnie w stronę Miss Polonia🙏❤️ To był niesamowity czas, który całkowicie odmienił moje życie🥰😍❤️ Ktoś z Was pamięta te wybory?

 

Z pewnością w życiu Ewy Wachowicz wiele się zmieniło od tego czasu, Internauci jednak podkreślali, że dawna Miss nadal jest piękna:

 

oczywiście że pamiętam 😍 piękna i naturalna P.Ewa ❤ teraźniejsze wybory i dziewczyny które biorą udział nie mają nic wspólnego z pieknem😭

 

Nasza Najpiękniejsza od zawsze na zawsze❤️

 

Wtedy piękno postrzegano jako piękno 😍 naturalnie piękne kobiety 🔥🔥🔥

– pisali.

 

https://www.instagram.com/ewawachowicz/

 

https://www.instagram.com/ewawachowicz/

 

Komentarze

Komentarze