Fani BOJĄ SIĘ o Anię Lewandowską! Opublikowała BARDZO NIEPOKOJĄCE zdjęcie!

Wydawać by się mogło, że Ania Lewandowska ma wszystko – zdrowie, urodę, pieniądze i wspaniałą rodzinę. Tymczasem fani boją się o jej…

Bardzo niepokojące zdjęcie

Ania opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które bardzo zaniepokoiło jej fanów. Widać na nim, że jest nieumalowana, nieuczesana i bardzo smutna. Gwiazda sama przyznała, że „ma gorszy dzień”. Nie podała jednak powodów swojego obniżonego samopoczucia.

Smutek niejedno ma imię

Lewandowska przyznała, że bardzo rzadko wrzuca do sieci posty, na których jest smutna. Fakt – celebryci bardzo dbają, żeby ich profile były wypełnione idealnymi, uśmiechniętymi zdjęciami ukazującymi same pozytywne strony życia. Tymczasem Ania przyznała, że ona także miewa gorsze dni i wcale nie zamierza tego ukrywać przed światem.

Szczere wyznanie Ani

„Tak wyglądam, kiedy jestem smutna i zmartwiona. Rzadkooooo, bo rzadko to fakt, ale tak jak wszyscy jestem tylko człowiekiem i też zdarzają mi się smutniejsze momenty i gorsze samopoczucie. Rzadko dodaje się takie zdjęcia na social media, ale przecież smutek, złość czy płacz to emocje, które towarzyszą każdemu w życiu. Czasem jest tak, że, jak ktoś nas pyta co słychać, odpowiadamy, że jest nam chwilowo gorzej, że coś nam nie wyszło, coś nas boli, albo że zwyczajnie jest nam smutno, ale… Co nas nie zabije to nas wzmocni. Prawda?” – napisała Lewandowska na Instagramie.

Komentarze fanów

Pod postem Ani pojawiła się prawdziwa lawina komentarzy od jej fanów. Pisali, że oni też mają gorsze dni i zazwyczaj ratują się w nich czekoladą lub rozmową z kimś bliskim. Pocieszali Anię, by wierzyła w lepsze jutro i się nie poddawała.

Jak myślicie, co może dolegać Ani? Czy to jesienna depresja? A może objawy PMS? A może chodzi po prostu o to, że jej mąż Robert ma się wkrótce poddać operacji przepukliny pachwinowej?

Czytaj też: Jest Ci SMUTNO? Nie masz SIŁY wyjść z domu? Zobacz TO! (VIDEO)

https://www.instagram.com/p/B4cszCCh74D/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze