Fani TEJ WOKALISTKI BĘDĄ ZASKOCZENI! Została dawczynią w Banku Mleka Kobiecego 

Monika Kuszyńska to znana i ceniona polska wokalistka, która przed laty związana była z zespołem Varius Manx. Autorka utworów pt. „Ocaleni”, „Obudź się i żyj”, „Taka to miłość”. Prywatnie związana jest z Kubą Raczyńskim, z którym ma dwoje dzieci: dwuletniego Jeremiego i półroczną Kalinkę.

Ta informacja z pewnością zaskoczy fanów wokalistki Moniki Kuszyńskiej. Jakiś czas temu artystka postanowiła zostać dawczynią w Banku Mleka Kobiecego w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Włączając się do akcji, wokalistka pragnie pomóc innym kobietom (tym, które z różnych przyczyn nie mają możliwości karmić swojego dziecka naturalnym pokarmem

.

Pomyślałam, że skoro wystarcza pokarmu dla mojej córeczki, to podzielę się nim z innymi mamami– powiedziała w rozmowie z dziennikarzami Faktu. –Wiem, jak wielki stres przeżywają kobiety, które nie mogą wykarmić swoich dzieci- dodała.

Przez moje przejścia nabrałam dystansu do tego, jak wyglądam. Najważniejszym argumentem za karmieniem piersią jest dla mnie zdrowie moich dzieci – dodała artystka, która od wielu lat porusza się na wózku inwalidzkim. Wiele lat temu Kuszyńska w wyniku przerwania rdzenia kręgowego straciła władzę w nogach.

Źródło: Fakt

Zobacz też: Ma powód do radości! TEN POLSKI MUZYK JEDENASTY RAZ ZOSTAŁ OJCEM

 

Komentarze

Komentarze