FATALNE informacje! Gwiazda „Świata według Kiepskich” niestety…

Dramatyczne wieści na temat bohatera „Świata według Kiepskich”. 87-letni Ryszard Kotys nie…

Rekordy popularności

„Świat według Kiepskich” do dziś bije rekordy popularności w naszym kraju. Polsatowski serial przyciąga przed ekrany telewizorów, zarówno młodych, jak i nieco starszych widzów. Niestety, właśnie napłynęły do nas złe wieści na temat jednego z głównych bohaterów serialu…

Jest z nim źle

Stan zdrowia Ryszarda Kotysa nie jest niestety najlepszy. Popularny aktor przeszedł niedawno ostre zapalenie płuc, którego omal nie przypłacił życiem. Ale to nie wszystko. Wiekowy aktor ma też coraz większe problemy z orientacją w terenie, co, jak sam przyznaje, go przeraża.

Szczere wyznanie Kotysa

Kotys zdobył się ostatnio na bardzo szczere wyznanie.

„W gruncie rzeczy jestem poważnym facetem. Nie jestem typem rozrywkowym, choć lubię towarzystwo. Wiele osób uważa, że jestem złośliwie dowcipny i często nikogo nie oszczędzam. Wynika to z mojej powagi. A może i smutku” – mówił 87-letni aktor.

Czy to już koniec „Paździocha”?

Fanów jego kultowej postaci uspokajamy – na szczęście nie. Kotys nie zamierza przestawać grać w „Świecie według Kiepskich”. Aktor przyznaje, że póki ma jeszcze siły na to, żeby pojawiać się na planie, wciąż będzie grać w ulubionym serialu Polaków.

Czytaj też: TO wypalenie 10 paczek papierosów robi z twoimi płucami! Wstrząsające wideo!

Źródło: Otopress.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze