FATALNE informacje na temat Ryszarda Kotysa. Wszystko wskazuje na to, że to już…

„Świat według Kiepskich” to serial, który do dziś bije rekordy popularności. Przyciąga przed ekrany telewizorów, zarówno młodych, jak i starszych widzów…

Niestety, właśnie napłynęły do nas złe wieści na temat jednego z głównych bohaterów serialu…

Chodzi o Paździocha

20 marca filmowy Paździoch skończył 88 lat a stan jego zdrowia z dnia na dzień się pogarsza. Kotys przeszedł niedawno ostre zapalenie płuc, którego omal nie przypłacił życiem. Ale to nie wszystko… Wiekowy aktor ma też coraz większe problemy z orientacją w terenie, co, jak sam przyznaje, „go przeraża”.

W maju 2019 roku pojawiła się też informacja, że żona Kotysa musiała zatrudnić w domu opiekunkę, ponieważ aktor nie był w stanie wykonywać codziennych obowiązków. Czy to oznacza, że nie zobaczymy już go na ekranach swoich telewizorów?

Czytaj też: FATALNE informacje! Gwiazda „Świata według Kiepskich” niestety…

Kotysa
IG

Złe informacje z planu

Twórcy „Świata według Kiepskich” powoli przygotowują się do faktu, iż aktor będzie musiał opuścić serial na zawsze i udać się na emeryturę. To fatalna informacja dla wszystkich fanów Paździocha, którzy z zapartym tchem czekali na kolejne odcinki serialu z jego udziałem.

MA JUŻ PRAWIE 90 LAT!

Należy pamiętać, że blisko 90 lat życia to moment, w którym fani powinni być przygotowani na najgorsze. Doniesienia mówiące o tym, że Kotys potrafi zgubić się nawet we własnym domu, także nie napawają optymizmem.

Trzymamy jednak kciuki, by filmowy Paździoch był w dobrej formie i pozostał jak najdłużej na ekranach naszych telewizorów!

Czytaj też: To ODEJŚCIE doprowadziło do łez fanów „Świata według Kiepskich”! Okazało się, że…

Kotysa
IG

Źródło: Alaluna

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze