Filip Chajzer pochwalił się nową znajomością! „Nie odstępuje mnie na krok”

37-letni Filip Chajzer od czasu do czasu budził kontrowersje niefortunnym żartem, czy wypowiedzią. Jednak w tym roku o prezenterze „Dzień Dobry TVN” stało się głośno z uwagi na jego życie osobiste.

Filip Chajzer ma za sobą jedno małżeństwo. Później związał się z Małgorzatą Walczak, z którą ma syna Aleksandra (ur. 2017). Tymczasem w maju 2022 r. do mediów trafiły zdjęcia z randki prezentera, a jego towarzyszką nie była obecna partnerka, tylko inna kobieta. Para wydała oświadczenia, w których zapewniała że nie chce komentować swoich prywatnych spraw. Następnie Małgorzata Walczak zamieściła znaczący wpis [tutaj].

Po tym wszystkim Chajzer wyprowadził się z domu. Teraz, w kilka miesięcy później pochwalił się nową znajomością.

 

https://www.instagram.com/filip_chajzer/

 

Tym razem jednak nie jest to kobieta, a… pies!

 

Pół pies/pół owca czyli Rollo Chajzer ❤️ Mamy się od wczoraj. Nie odstępuje mnie na krok. Umie już chodzić przy nodze bez smyczy, siadać, nie wchodzić do łóżka i… prowadzić @dziendobrytvn . Pies to było moje życiowe marzenie, które bardzo długo było niemożliwe do zrealizowania. I w końcu jest. Świadoma decyzja po długich miesiącach rozważań. Ściskamy!

– napisał.

 

Pies najprawdopodobniej jest razy Lagotto Romagnolo. Za szczeniaczka tej razy trzeba zapłacić średnio 3-5 tysięcy złotych.

 

https://www.instagram.com/filip_chajzer/

 

https://www.instagram.com/filip_chajzer/

 

Komentarze

Komentarze