Gdańsk: Wściekły rowerzysta zaatakował nastolatków. Zobacz!

17 czerwca w Gdańsku rowerzysta zaatakował nastolatków.

Na udostępnionym przez Policję nagraniu widać, jak profesjonalnie ubrany rowerzysta jedzie chodnikiem. Mężczyzna porusza się z dużą prędkością i niemal wpada na trzech nastolatków. Gdy jeden z chłopców zwrócił kolarzowi uwagę, ten zareagował bardzo agresywnie.

Jak wynika z relacji chłopców, dwóch z nich 13 i 14-letni zostali pobici przez rowerzystę. Na szczęście nie musieli być hospitalizowani, Trzeciemu z nastolatków udało się zarejestrować zdarzenie.

W całej tej sytuacji, zachowanie rowerzysty jest szokujące. Sport zazwyczaj kojarzy się z pokojowym nastawieniem. A w tym przypadku – tj. na chodniku – to właśnie piesi mieli większe prawo do poruszania się. Sam kolarz zapewne jechał zbyt szybko i nie zachował należytej ostrożności.

 

Zobacz też: Internautka do Natalii Siwiec na rowerze: TO zdjęcie mnie roz****ło psychicznie! (FOTO)

 

Policja prosi o kontakt świadków zdarzenia lub osoby, które rozpoznają agresywnego rowerzystę. Nagranie prezentujemy poniżej.

 

W dniu 17 czerwca 2020 r. w Gdańsku ok. godz. 18.15 przy ul. Angielska Grobla rowerzysta zaatakował dwóch nieletnich. W toku postępowania zabezpieczono nagranie, na którym został zarejestrowany wizerunek mężczyzny, który ma związek z tym zdarzeniem.

Świadkowie oraz osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantami z komisariatu Śródmieście przy ul. Długa Grobla 4, tel. 47 741 34 22

 

https://www.youtube.com/watch?v=Hv5q2secTKE

Komentarze

Komentarze