Dziecko i Figura

DZIECKO

Gessler i Rosati POKŁÓCIŁY SIĘ NA INSTAGRAMIE! Powód był kuriozalny!

Weronika Rosati, Magda Gessler, Instagram

Znana restauratorka Magda Gessler i aktorka Weronika Rosati, ostro pokłóciły się w mediach społecznościowych. Wszystko za sprawą zdjęcia wrzuconego na swój Instagramowy profil. Rosati pochwaliła się prezentem, który wręczyła swojej córeczce z okazji pierwszych urodzin.

W dniu pierwszych urodzin Weronika Rosati dała córce następujące upominki: lalkę, przypominającą Elizabeth Tylor, oraz bransoletę z kamieniami luksusowej marki. Zdjęcia prezentów opublikowała na swoim profilu w social mediach. Magda Gessler prawdopodobnie poczuła się zażenowana, bo nie omieszkała natychmiast napisać swej opinii na ten temat.

„Przesada” – napisała w swoim komentarzu Magda Gessler.

„Musiałam zadbać o prezent za oboje rodziców sama. Biżuteria będzie pamiątką na całe życie. Poza tym chyba Ty nie jesteś zwolenniczką minimalizmu? Pozdrawiamy ciocię Magdę”- odpowiedziała na zaczepkę Weronika Rosati.

„Weronika, to staje się co najmniej manią. Po co, to przykre”- odpowiedziała w kolejnej wiadomości pani Magda.

„Magda, wiem, że skoro bardzo przyjaźnisz się z Robertem Śmigielskim, jesteś stronnicza i negatywnie nastawiona, ale uważam, że pisanie mi niepochlebnych komentarzy, które, dobrze wiesz, przedrukuje prasa i portale, jest słabe po prostu. Moje dziecko jest moim całym światem i ma tylko mnie. Nie chcę wchodzić z tobą w dyskusję publiczną na moim Instagramie, chcesz mi coś powiedzieć, to zadzwoń” – napisała Rosati, sugerując Gessler stronniczość i przyjaźń z byłym partnerem i ojcem dziecka Weroniki, Robertem Śmigielskim.

„Ja to rozumiem. Córką trzeba się chwalić, bo dla każdej mamy jest najwspanialsza. Pozdrawiam Larę”- odpowiedziała w ostatnim swoim komentarzu Gessler.

Myślicie, że celebrytki dojdą do porozumienia?

Weronika Rosati, Magda Gessler, Instagram

Zobacz też: Rosati KRYTYKUJE BYŁEGO PARTNERA? „Nie my powinnyśmy się wstydzić, tylko osoby, które…”

Źródło: Instagram @weronikarosati

Źródło zdjęcia: Instagram @weronikarosati

  
Wyżej