Gigi Hadid została po raz PIERWSZY MAMĄ! Synek czy córka?

Jedna z najpiękniejszych i najbardziej rozchwytywanych modelek świata Gigi Hadid i były członek One Direction Zayn Malik właśnie zostali po raz pierwszy rodzicami. Synek czy córka?

Pierwsza ciąża Gigi

Gigi Hadid właśnie urodziła dziecko. Mimo iż media przez bardzo długi czas spekulowały, że gwiazda urodzi synka, amerykańska modelka pochodzenia palestyńsko-holenderskiego została mamą córeczki. Dziewczynka przyszła na świat w miniony weekend.

mamą
IG

„Nasza córeczka dołączyła do nas w ten weekend i już zmieniła nasze życie. Jestem totalnie zakochana” – napisała w sieci Gigi dołączając do posta czarno-białe zdjęcie przedstawiające rączkę dziewczynki.

„Nasza córeczka jest już z nami, piękna i zdrowa. Nie wiem, jak ubrać w słowa to, jak się teraz czuję. Miłość, którą czuję do tej maleńkiej istotki, jest niesamowita. Jestem dumny, że mogę nazywać ją swoją córką. Nie mogę się doczekać naszego wspólnego życia” – dodał przepełniony dumą Zayn.

Czytaj też: Iwona Węgrowska W ŻAŁOBIE! Jej dziecko…

urodziła
IG

Burzliwy związek

Związek Gigi Hadid i Zayna Malika z pewnością można nazwać jako wybuchowy. Para wielokrotnie już się ze sobą rozstawała i schodziła. W styczniu Gigi i Zayn poinformowali, że znów są razem. W kwietniu w jednym z telewizyjnych show ogłosili, że zostaną po raz pierwszy rodzicami.

Para nie zdradziła, jakie imię otrzymała dziewczynka. Świeżo upieczonym rodzicom składamy serdeczne gratulacje!

Źródło: Pudelek

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze