Iwona Węgrowska W ŻAŁOBIE! Jej dziecko…

Niespełna dwa tygodnie temu Iwona Węgrowska poinformowała, że jest w ciąży. Gwiazda niestety jej nie donosiła. Artystka poinformowała w sieci, że właśnie poroniła…

Druga ciąża Węgrowskiej

Niedawno w rozmowie z Pudelkiem Iwona Węgrowska zdradziła, że jest w ciąży. Artystka wychowuje już 5-letnią córkę, która jest owocem jej związku z Maciejem Marcjanikiem. Dziś rano 38-latka opublikowała w sieci wstrząsający wpis, z którego wynika, że właśnie poroniła dziecko.

Czytaj też: Iwona Węgrowska opowiedziała o swoim życiu… „Jest ogień!”

Węgrowska
IG

„Tak wyglądał koniec lipca. Ogromna radość!” – Węgrowska napisała pod zdjęciami ukazującymi test ciążowy i zabandażowaną rękę.

„Za szybko się pochwaliłam?! Sama nie wiem… Teraz i tak nie ma to już znaczenia” – pisze dalej załamana piosenkarka.

„Kiedy usłyszałam serduszko, byłam pewna, że nic złego się już nie wydarzy i pochwaliłam się Wam tą radosną nowiną. Niestety, serce mojego dziecka przestało bić. To dla mnie trudny moment i bardzo ciężko mi o tym pisać i mówić. Nie mogę się pozbierać od paru dni i nie mogłam już znieść pytań jak dzidziuś. To pierwsze takie poronienie, tak trudne i tak bolesne. To wszystko, co mogę teraz powiedzieć” – gwiazda napisała na Instagramie.

Z opublikowanego w sieci dokumentu wynika, że Iwona była już w 18 tygodniu ciąży, czyli poroniła w 4,5-miesiącu.

Węgrowska
IG
Węgrowska
IG

Wsparcie od fanów

Pod postem nie zabrakło słów wsparcia od fanów piosenkarki.

„Tak mi przykro 😭przesyłam moc siły, niewyobrażalny ból… 😭sama jestem w 14tc i ciągle mam tą straszna myśl z tyłu głowy że serduszko może przestać bic 😓”.

„Przykro mi, trzymaj sie💞”.

„Będzie dobrze widocznie bóg zabrał bo było coś nie tak z dzieckiem nieraz jest tak że organizm kobiety sam eliminuje takie dzieci napewno następnym razem będzie dobrze ❤️” – pisali.

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze