Dziecko i Figura

Główna

Iwona Węgrowska opowiedziała o swoim życiu… „Jest ogień!”

życiu

Iwona Węgrowska ma na swoim koncie burzliwe rozstanie z partnerem. Piosenkarka otwarcie jednak przyznaje, że zeszła się z nim z uwagi na seks i łączącą ich chemię. Iwona zdradziła, że robią to nawet…

Częsty seks to podstawa

Iwona Węgrowska rozstała się jakiś czas temu ze swoim partnerem. Szybko jednak do siebie wrócili. Piosenkarka nie ukrywa, że jednym z powodów, dla których postanowili dać sobie drugą szansę jest chemia, jaka ich łączy.

„Jest ogień. Nie zniósłbyś innego mężczyzny, a ja innej kobiety przy tobie” – napisała w sieci, gdy w jej związku źle się wiodło.

„Jest gorzej niż było, gdy byliśmy razem! Więc lepiej bądź przy mnie, a ja będę przy tobie. Najwyżej się kiedyś pozabijamy! Cholera go wie, co będzie, ale teraz jest chemia. Nasz seks jest cudowny” – dodała.

robi

Instagram

Seks na zgodę

W wywiadzie dla „Super Expressu” Iwona powiedziała, że kłótnie w związku nie są złe, jeśli po nich następuje…

„Rzeczywiście, seks na zgodę jest cudowny. Gdy w ludziach buzują emocje, jest namiętnie, a wszystkie problemy często idą w zapomnienie. Ale ważne jest, żeby seks uprawiać nie tylko na zgodę. Powinniśmy to robić codziennie. A nawet kilka razy dziennie!” – śmieje się Iwona.

Pójdziecie za radą Węgrowskiej?

Czytaj też: Seks bez tabu! Co zrobić, żeby mieć WIELOKROTNE…?

robi

Instagram

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

 


  
Wyżej