Górniak ODPOWIEDZIAŁA Szumowskiemu! „SPOTKAJMY się…”

Edyta Górniak zaproponowała Łukaszowi Szumowskiemu spotkanie!

Przeciwniczka szczepień

Edyta Górniak bardzo krytycznie wypowiedziała się ostatnio szczepionce na COVID-19. Gwiazda stwierdziła, że „dopóki żyje, nie da się zaszczepić”. Jej słowa skomentował minister zdrowia Łukasz Szumowski. Niestety, najwidoczniej nie udało mu się przekonać piosenkarki do swoich racji. Górniak napisała właśnie do ministra list, w którym proponuje mu spotkanie „twarzą w twarz”.

Czytaj też: DRAMATYCZNE słowa Szumowskiego! „NIE MAM PEWNOŚCI czy…”

Szumowskiemu
IG

Napisała list

Jestem bardzo szczęśliwa, iż opinia moja dotycząca przymusowych szczepień Polaków zwróciła Pana uwagę. Odbieram to jako namiastkę troski o ludzi żyjących w Naszym pięknym kraju. Porównanie szczepień do lotów samolotem jakkolwiek mocno abstrakcyjne… zrzucę na kark Pana stresu z powodu publicznego wystąpienia” – rozpoczyna swój list Edyta, nawiązując do ostatnich słów ministra, który powiedział, że kiedy on wsiada do samolotu, to nie zastanawia się, jak jest zbudowany jego silnik.

Krytykuje jego pracę

Górniak bardzo ostro skrytykowała Szumowskiego za to, jak wykonuje swoją pracę.

„Chciałabym zwrócić Pana uwagę także na fakt, iż jako osoba przyjmująca stanowisko obrony zdrowia swoich Rodaków, dość mało promuje Pan zdrowy tryb życia w Polsce. Jako kardiolog wie Pan z pewnością dokładnie, w jaki sposób zbudowany jest i funkcjonuje organizm ludzki. Zgodzi się Pan więc ze mną jak sądzę, że na ten sam lek / szczepienie każdy organizm zareaguje inaczej. Może nawet reagować w sposób dowolnie skrajny…” – pisze artystka.

Czytaj też: FATALNE prognozy dla Polaków! Wraz z drugą falą koronawirusa NADEJDZIE…

Szumowskiemu
IG

Zaproponowała mu spotkanie

Chętnie więc spotkam się jak Pan sugeruje „twarzą w twarz”, aby przekonał mnie Pan do swojej wiedzy w zakresie przymusowych szczepień. Proponuję jednak nie robić tego w miejscu publicznym, gdyż ryzykowałby Pan tytułami „Nowa miłość Edyty Górniak” – pisze gwiazda i dodaje: „Spotkajmy się w miejscu bardziej publicznym, czyli przed kamerami, na oczach całego kraju. Może jednak zmieni Pan zdanie, skoro zmienił Pan już raz choćby w temacie noszenia maseczek…” – napisała.

 „Co do publicznej debaty sprawdzę swój kalendarz i prześlę Panu propozycję terminu”.

Czy Łukasz Szumowski spotka się z piosenkarką i przekona ją do swoich racji?

Czytaj też: Szumowski STRASZY: „Może dojść do PONOWNEGO…”

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze