Gorzkie słowa Edyty Górniak: „nie mam szans… I dopiero teraz to zrozumiałam”

Edyta Górniak była związana z wieloma mężczyznami. Byli to: Dariusz Kordek, Piotr Gembarowski, Piotr Kraśko, Robert Kozyra, Dariusz Krupa, Piotr Schramm, William McKinney i Mateusz Zalewski.

W 2020 roku Edyta Górniak nawiązała jeszcze jedną relację, choć nie zdradziła, z kim. Wiadomo tylko, że trwała ona osiem miesięcy:

 

Doświadczyłam (…) po 8 miesięcznej relacji z mężczyzną , niewyobrażalnej, wręcz spektakularnej zdrady, która myślę że zmieniła mnie już na resztę mojego życia. Nie wie o tym prawie nikt – gwiazda pisała na Instagramie.

 

Teraz podczas live z fanami, Edyta Górniak opowiedziała, jakie wyciągnęła wnioski na temat swoich nieudanych związków. Stwierdziła, że przez to, że jest gwiazdą i osobą rozpoznawalną,  nie jest traktowana jako realna osoba.

 

Ja nie jestem dla ludzi rzeczywista. Dla mężczyzn nie jestem rzeczywistą istotą, nie jestem człowiekiem. – twierdzi wokalistka.

 

Doszła też do wniosku, że w obecnym stanie rzeczy, nie ma ona szans na zbudowanie prawdziwej relacji z mężczyzną:

 

Nie mam praktycznie szans zaufać komukolwiek, będąc osobą publiczną tutaj w Polsce. Praktycznie nie mam szans… I dopiero teraz to zrozumiałam. 

 

Ciekawe, jak radzą sobie inne gwiazdy…?

 

źródło: se.pl

Komentarze

Komentarze