Grażyna Torbicka przeżyła w przeszłości PIEKŁO! To OKROPNE, co ją spotkało!

Podobno wszyscy się z niej śmiali… Dlaczego?

Grażyna Torbicka jest dziś wielką osobowością telewizyjną. Prezenterką, którą pokochały miliony! Jednak nie zawsze była doceniana i uwielbiana.

Koszmar z przeszłości

Mimo iż Grażyna Torbicka jest dziś wielką gwiazdą telewizji, w przeszłości przeżyła prawdziwe piekło. Sprawa sięga początków jej kariery dziennikarskiej. Torbicka opowiedziała właśnie o swoim największym koszmarze z przeszłości. Otóż, okazuje się, że kiedy zaczynała pracę w telewizji, była bardzo ostro krytykowana za swój…

Brzydki głos

Zdaniem wielu osób, Torbicka miała niezwykle irytujący głos. Ludzie po prostu się z niej śmiali!

„Moim największym problemem, kiedy rozpoczynałam pracę jako dziennikarka telewizyjna, był mój głos. Teraz dostaję za niego komplementy, ale kiedyś słyszałam wyłącznie ostrą krytykę” – przyznała w rozmowie z „Faktem” Grażyna Torbicka.

Co było z nim nie tak?

„Mówili mi, że mój głos jest za wysoki, zbyt wibrujący. Teraz wiem, że wynikało to z tremy i zdenerwowania” – dodała gwiazda.

Torbicka była początkowo załamana lawiną krytyki, jaka na nią spadła, ale ostanowiła wziąć się ostro w garść. Wiedziała, że jeśli się podda to nigdy nie uda jej się zrobić kariery w telewizji. Gwiazda zaczęła uczęszczać na zajęcia z emisji głosu i dziś jest głos jest przez wszystkich uwielbiany.

Czytaj też: ARTYSTA nagrywał ODGŁOSY PRZYRODY. Zwierzę wyciągnęło go z namiotu!

Źródło: Fakt

Zdjęcie: Instagram

 

Komentarze

Komentarze