Grozi im 12 lat więzienia! Porwali chłopca z ulicy i umieścili go w….

Dwoje dorosłych mężczyzn postanowiło urządzić sobie głupi żart kosztem niewinnego chłopca, który szedł ulicą.

Dwoje mężczyzn podjechało swoim autem i znienacka chwycili chłopca umieszczając go w ciemnym bagażniku swojego auta. Zaraz potem odjechali z przerażonym i niewiedzącym co się dzieje dzieckiem.

 

W ostateczności napastnicy  wypuścili chłopca i dziecko przerażone pobiegło do domu. Matka chłopca natychmiast zawiadomiła policję. Mężczyźni  byli w wieku 25 oraz 26 lat, wcześniej niekarani. Nie wiadomo dlaczego napastnicy postanowili zrobić bezmyślny żart kosztem niewinnego dziecka.

 

Młodsza aspirant Renata Dąbrowicz–Kozłowska, rzeczniczka nowosolskiej policji, poinformowała, że sprawcy porwania chłopca zostali już odnalezieni. Mężczyźni byli bardzo zdziwieni tym, że zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy policji oraz że zostali oni aresztowani.

Obaj w kajdankach zostali przewiezieni na komendę, poneważ dopuścili się uwięzienia chłopca. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd w nowej Soli zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu.

 

ZOBACZ TEŻ:OTO CO NAS ZABIJA NAJSZYBCIEJ! Ich codzienne spożywanie prowadzi do ZAWAŁU SERCA!

 

9-letni chłopiec doznał silnego szoku oraz traumy stając się ofiarą tak głupiego żartu. Pod wpływem traumatycznych przeżyć zaburzony zostaje prawidłowy rozwój psychospołeczny dziecka. Skutki traumy przenoszone są w dorosłość i mogą dawać o sobie znać przez długie lata lub przez całe życie.

 

Źródło:popularne/pixabay

Komentarze

Komentarze