Dziecko i Figura

Główna

Groźny wypadek Kożuchowskiej. Czy to wszystko przez…?

wypadek

Pisaliśmy, że Małgorzata Kożuchowska miała niedawno wypadek. Wiele osób zastanawia się, dlaczego właściwie doszło do tej krasy? Czy winne może być…

Wypadek Kożuchowskiej

W ubiegły wtorek aktorka jechała swoim luksusowym autem przez Warszawę. Widoczność i warunki pogodowe były fatalne – było ciemno i padał deszcz. Na jednej z głównych ulic gwiazda wpadła prosto na Mercedesa kombi jadącego pasem obok. Kożuchowska dosłownie roztrzaskała swojego Jaguara, ale na szczęście jej samej nic się nie stało…

Co z kierowcą Mercedesa? Jak wygląda jego auto?

Podczas zderzenia, do którego doszło na ul. Książęcej w Warszawie, Mercedes został zepchnięty na metalowe słupki, w wyniku czego ma roztrzaskany cały przód. Po kolizji Kożuchowska zachowała się z ogromnym szacunkiem i klasą wobec kierowcy drugiego auta. Wyściskała go i przeprosiła.

Po kilku minutach na miejscu zdarzenia pojawiła się policja i wlepiła aktorce mandat oraz punkty karne.

„Kierująca Jaguarem została ukarana mandatem karnym w wysokości 450 zł. Otrzymała też 6 punktów karnych” – mówi podkom. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

Czytaj też: Poważny WYPADEK Kożuchowskiej! Niestety…

wypadek

IG

Czy to możliwe, by…

Czy to możliwe, by wypadek był wynikiem przemęczenia gwiazdy? Tak przynajmniej twierdzi „Dobry Tydzień”…

Gwiazda, która zmaga się z chorobą Hashimoto, godzi intensywną pracę zawodową z byciem mamą i żoną. Występuje w produkcji za produkcją, bierze udział próbach do spektaklu „Matka Joanna od Aniołów”. Ze względu na nadmiar obowiązków zrezygnowała z funkcji zastępczyni przewodniczącego Związku Artystów Scen Polskich” – czytamy w tygodniku.

Czy Małgosia w końcu troszkę odpuści i bardziej zajmie się sobą i swoim zdrowiem? Mamy taką nadzieję!

Czytaj też: MAKABRYCZNY wypadek syna gwiazdora disco polo!

Źródło: Dobry Tydzień

Zdjęcia: Instagram

 


  
Wyżej