Groźny wypadek Kożuchowskiej. Czy to wszystko przez…?

Pisaliśmy, że Małgorzata Kożuchowska miała niedawno wypadek. Wiele osób zastanawia się, dlaczego właściwie doszło do tej krasy? Czy winne może być…

Wypadek Kożuchowskiej

W ubiegły wtorek aktorka jechała swoim luksusowym autem przez Warszawę. Widoczność i warunki pogodowe były fatalne – było ciemno i padał deszcz. Na jednej z głównych ulic gwiazda wpadła prosto na Mercedesa kombi jadącego pasem obok. Kożuchowska dosłownie roztrzaskała swojego Jaguara, ale na szczęście jej samej nic się nie stało…

Co z kierowcą Mercedesa? Jak wygląda jego auto?

Podczas zderzenia, do którego doszło na ul. Książęcej w Warszawie, Mercedes został zepchnięty na metalowe słupki, w wyniku czego ma roztrzaskany cały przód. Po kolizji Kożuchowska zachowała się z ogromnym szacunkiem i klasą wobec kierowcy drugiego auta. Wyściskała go i przeprosiła.

Po kilku minutach na miejscu zdarzenia pojawiła się policja i wlepiła aktorce mandat oraz punkty karne.

„Kierująca Jaguarem została ukarana mandatem karnym w wysokości 450 zł. Otrzymała też 6 punktów karnych” – mówi podkom. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

Czytaj też: Poważny WYPADEK Kożuchowskiej! Niestety…

wypadek
IG

Czy to możliwe, by…

Czy to możliwe, by wypadek był wynikiem przemęczenia gwiazdy? Tak przynajmniej twierdzi „Dobry Tydzień”…

Gwiazda, która zmaga się z chorobą Hashimoto, godzi intensywną pracę zawodową z byciem mamą i żoną. Występuje w produkcji za produkcją, bierze udział próbach do spektaklu „Matka Joanna od Aniołów”. Ze względu na nadmiar obowiązków zrezygnowała z funkcji zastępczyni przewodniczącego Związku Artystów Scen Polskich” – czytamy w tygodniku.

Czy Małgosia w końcu troszkę odpuści i bardziej zajmie się sobą i swoim zdrowiem? Mamy taką nadzieję!

Czytaj też: MAKABRYCZNY wypadek syna gwiazdora disco polo!

Źródło: Dobry Tydzień

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze