Gwiazda „M jak miłość” w żałobie! Straciła…

Dominika Kluźniak z „M jak miłość” przeżywa obecnie rodzinny dramat. Tygodnik „Dobry Tydzień” donosi, że aktorka pochowała młodszego brata. Co się mężczyźnie stało?

Kim jest Dominika Kluźniak?

Dominika Kluźniak urodziła się w 1980 roku we Wrocławiu. To polska aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa. W 2003 ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Od tego czasu jest związana z Teatrem Dramatycznym w Warszawie. Największą sławę przyniosła jej rola w serialu „M jak miłość”. Zagrała też w takich produkcjach, jak: „Wkręceni”, „Powidoki” czy „Psy 3. W imię zasad”.

Czytaj też: Beata Kozidrak w ŻAŁOBIE! Zmarła jej…

Straciła ukochanego brata

Dominika Kluźniak straciła niedawno ukochanego brata – Jakuba, z którym była bardzo związana.

„Znana z „M jak miłość” Dominika Kluźniak (40 l.) jest pogrążona w żałobie. Zmarł jej młodszy brat, Jakub. Osierocił trzy córki. Śmierć brata bardzo nią wstrząsnęła. Mimo żałoby nie wzięła jednak wolnego z pracy w Teatrze Narodowym, tylko wystąpiła w przedstawieniach „Letników”, gdzie gra dużą rolę” – donosi „Dobry Tydzień”.

Brat aktorki mieszkał na co dzień we Wrocławiu. Nie wiadomo, co było przyczyną jego śmierci, ale wiemy, że mężczyzna zmarł nagle. Gwiazda była bardzo blisko ze swoim bratem. Nawet, gdy wyprowadziła się z Wrocławia do stolicy, by kontynuować swoją aktorską karierę, wciąż byli w bliskim kontakcie.

Źródło: „Dobry Tydzień”

Zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze