Gwiazdkowe prezenty dla dziecka na święta? Te łakocie pokochały dzieciaki w całej Polsce!

Czy jest ktoś, kto lubi słodycze bardziej niż dzieciaki? Nie sądzimy! Dlatego prezenty na święta dla najmłodszych powinny zawierać słodki akcent. Co wybrać na prezent świąteczny dla dziecka, jeśli chcemy podarować mu coś pysznego, ale też wysokiej jakości? Podpowiadamy!

 

unsplash.com/photos/CnrDuY0tFrg

 

Czekoladowe figurki – najlepsze prezenty bożonarodzeniowe

Naszym zdaniem najwięcej radości sprawią najmłodszym wykonane z czekolady figurki. To zdecydowanie ciekawsza forma niż prosta tabliczka czekolady lub pralinki. Tym bardziej że mamy dla Was naprawdę sporo kształtów figurek!

 

Na prezent świąteczny dla dziewczynki czy chłopczyka świetnie nadają się figurki nawiązujące do Bożego Narodzenia. Przygotowaliśmy dla Was cały zastęp postaci, a wśród nich znajdziecie mikołaje, aniołki, urocze renifery czy bałwanki. Figurki możecie kupić pojedynczo lub sięgnąć po dopasowane do siebie zestawy, na przykład ten z zaprzęgiem świętego Mikołaja. Na pewno wywoła mnóstwo radości!

 

Nasze świąteczne czekoladki w formie figurek są dostępne zarówno jako ozdoby do postawienia, jak i jako pyszne lizaki. Naszym faworytem, który może też pełnić rolę bożonarodzeniowej dekoracji, jest czekoladowa choinka. Prezentuje się naprawdę spektakularnie – trudno będzie się zdecydować na jej zjedzenie!

 

Mali fani motoryzacji na pewno docenią ozdobione okolicznościową kokardką samochody z czekolady, a entuzjaści (lub entuzjastki!) grania na konsoli pokochają czekoladowego pada do gry! Do nastolatków doskonale pasuje z kolei zrobiony z czekolady… smartfon!

 

Prezenty na święta… do samodzielnego złożenia

Doskonały pomysł na prezenty świąteczne to wariacja na temat figurek, które… trzeba sobie samemu złożyć! To doskonała opcja dla dzieciaków, która jednocześnie jest słodkim prezentem, ale też okazją do zabawy. W tej serii znajdziesz prezenty bożonarodzeniowe 3D w następujących wariantach:

  • choinka z czekolady 3D,
  • renifer z czekolady 3D,
  • zestaw z reniferem i choinką 3D.

Czekoladowe figurki na Święta to praktyczne prezenty, które będą też piękną dekoracją. Nie trzeba przechowywać jej na kolejny rok – jest gotowa do zjedzenia po sezonie gwiazdkowym. Którą z opcji wybierzesz dla swojego dziecka lub pociechy z rodziny?

 

A może personalizowane prezenty na święta?

Kompletując prezenty bożonarodzeniowe, warto też pomyśleć o personalizowanych prezentach na święta. Świetnym pomysłem na oznaczenie paczek z upominkami są czekoladowe telegramy. Ułożone ze słodkich liter imiona czy życzenia to też nietuzinkowy sposób na wręczenie słodkiego upominku, który jest bardziej nietypowy niż klasyczne czekoladki. Zachęcamy do ich wykorzystania przy tworzeniu gwiazdkowych paczek!

 

Nie mówimy oczywiście, że prezent świąteczny dla dziesięciolatka lub młodszego dziecka to nie mogą być czekoladki – wręcz przeciwnie! Mamy szeroki wybór świątecznych czekoladek w okolicznościowych opakowaniach, z gwiazdkowymi dekoracjami: to także miły gest, który osłodzi styczniowe wieczory obdarowanym dzieciakom.

 

Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy na chocolissimo.pl – znajdziesz tam propozycje prezentów na święta dla całej rodziny. Warto skompletować je w jednym zamówieniu!

 

 

 


ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Komentarze

Komentarze