Dziecko i Figura

Główna

Heidi Klum odebrała wynik badania na koronawirusa! Niestety…

koronawirusa

Heidi Klum była ostatnio w dosyć kiepskim stanie. Modelka miała objawy typowe dla koronawirusa. Nic dziwnego, że gwiazda postanowiła się pod tym kątem przebadać. Co wykazały testy?

Została poddana kwarantannie

Heidi Klum jest bardzo aktywna zawodowo. 46-letnia modelka często bierze udział w sesjach, reklamach a także występuje w różnych programach. Kilka tygodni temu gwiazda bardzo źle się poczuła – miała wysoką gorączkę, kaszel i katar. Heidi zaczęła podejrzewać, że to objawy koronawirusa i została poddana domowej kwarantannie.

Czytaj też: Epidemia koronawirusa w Polsce! Czy program 500 plus zostanie WYCOFANY?

koronawirusa

IG

Odebrała wynik badania na koronawirusa! Niestety…

Zaniepokojona Klum postanowiła zrobić sobie test na koronawirusa. Na szczęście, okazało się, że jest zdrowa, ale lekarz kazał jej bardziej o siebie dbać, ponieważ takie infekcje niestety bardzo często lubią nawracać, zwłaszcza jeśli organizm jest osłabiony i wyczerpany.

Sprawę pogarsza również fakt, że modelka mieszka na co dzień w Nowym Jorku, gdzie z dnia na dzień przybywa osób zarażonych koronawirusem. Najlepsza rada – to oczywiście nie wychodzić w najbliższym czasie z domu!

„Miałam objawy podobne do koronawirusa, ale to była grypa. Czuję się już dużo lepiej” – napisała na Instagramie.

Heidi zaapelowała też o przestrzeganie wszelkich możliwych zasad mających na celu zatrzymanie rozprzestrzenianai się wirusa, takich jak częste mycie rąk i unikanie dużych skupisk ludzi.

My również gorąco przyłączamy się do jej apelu!

Czytaj też: ZŁE wieści na temat koronawirusa! Powróci z JESZCZE większą siłą już w…

koronawirusa

IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram


  
Wyżej