Heidi Klum opublikowała GORĄCY TANIEC w bieliźnie! “TANIE i dziwne” – skrytykował internauta (Wideo)

Niemiecka aktorka, prezenterka telewizyjna i była supermodelka Heidi Klum opublikowała na swoim Instagramie wideo, na którym możemy zobaczyć, jak wykonuje przed kamerą gorący i niezwykle zmysłowy taniec. Filmik nie wszystkim jednak przypadł do gustu. Zobaczcie!

Kim jest Heidi Klum?

Heidi Klum to niemiecko-amerykańska modelka, prezenterka telewizyjna, producentka i bizneswoman. Gwiazda wielu pokazów, sesji i kampanii. Klum była pierwszą niemiecką modelką, która została aniołkiem Victoria’s Secret. Ma także na swoim koncie role filmowe. Jako aktorka okazjonalnie grała drugoplanowe role w wielu filmach, w tym w “Blow Dry” (2001), “Ella Enchanted” (2004), a także pojawiła się w serialach “The Devil Wears Prada” (2006), “Perfect Stranger” (2007) i “Ocean’s 8” (2018). Od 2013 do 2020 roku Klum była sędzią w reality show NBC – “America’s Got Talent”.

Zatańczyła w samej bieliźnie przed kamerą

W lutym 2019 roku Klum wyszła za mąż za Toma Kaulitza, gitarzystę zespołu Tokio Hotel. Dużo młodszy mąż z pewnością dodaje Heidi wigoru o czym świadczy opublikowane przez nią w sieci nagranie, na którym widzimy, jak 47-letnia celebrytka tańczy przed kamerą w czarnym komplecie bielizny Savage X Fenty, projektu Rihanny. W podpisie pod publikacją, która zebrała prawie 25 tysięcy polubień, Klum podziękował piosenkarce za przesłany prezent.

Czytaj też: DRAMAT u Heidi Klum! Lekarze powiedzieli jej, że ma…

Reakcja internautów

Niestety, nie wszystkim spodobał się taniec gwiazdy. Internauci bardzo ostro skrytykowali supermodelkę za tańczenie w samej bieliźnie przed kamerą.

„Tanie i dziwne. Proszę pamiętać o swoim wieku oraz o swoich dzieciach”.

„Myślę, że jej mąż jest już nią zmęczony, więc szuka uwagi gdzie indziej”.

„Jestem zdezorientowany tym tańcem”.

„Zabierz to stąd. Twój czas dobiegł końca, Heidi” – powiedzieli.

Zgadzacie się z ich słowami?

https://www.instagram.com/p/CGYvt2ADOM7/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Instagram

Zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze