Kąpała się w morzu. Z jej bikini stało się coś niesamowitego! (Wideo!)

Brytyjski bloger Julius Dein znany jest z psot i sztuczek, które robi swoim bliskim i przyjaciołom. Ostatnio mężczyzna postanowił zrobić figla swojej ukochanej – Estelle.

Podarował jej „znikające” bikini

Julius podarował swojej dziewczynie bikini, które… znika w wodzie. Następnie udali się razem na plażę, gdzie Brytyjczyk nagrał na wideo, jak jego ukochana pływa i w pewnym momencie orientuje się, że nie ma już na sobie stroju kąpielowego.

Czytaj też: 53-letnia (!) Ewa Minge w skąpym bikini! Co za ciało!

Nic nie podejrzewała

Według relacji mężczyzny, jego dziewczyna nawet się nie zorientowała, że z jej bikini jest coś nie tak. Brytyjczyk kupił nietypowy strój kąpielowy w internecie.

„Zgodnie z instrukcją w ciągu 15–30 sekund chemikalia zaczną działać niszcząc tkaninę bikini” – podkreślił Dane podczas nagrywania wideo, cały czas nie mogąc powstrzymać śmiechu.

Nagrał wszystko na wideo

Julius zabrał swoją ukochaną na plażę, aby nakręcić jej reakcję na „znikające bikini”. Kiedy blondynka zorientowała się, że nie ma na sobie ani skrawka ubrania, pomyślała, że ​​zostało ono „skradzione” przez kogoś pływającego w pobliżu. Na jej słowa, że ktoś „ukradł” jej bikini figlarz tylko się roześmiał. Później wręczył dziewczynie ręcznik i razem poszli na plażę.

Zobaczcie całe zajście na wideo! Chyba żadna z nas nie chciałaby znaleźć się w podobnej sytuacji – zwłaszcza, jeśli nie byłoby w pobliżu kogoś, kto podałby nam ręcznik…

Źródło: Facebook

Zdjęcie: Facebook

Komentarze

Komentarze