Horoskop na ostatni tydzień roku 2020 dla wszystkich znaków!

Ostatni tydzień roku 2020 to często czas przemyśleń, planów noworocznych i wspominania chwil z kończącego się roku. Co według horoskopu czeka na wszystkie znaki zodiaku ostatniego tygodnia roku 2020?

Baran

W ostatni tydzień roku 2020 Barany nie będą narzekały na powodzenia – będą zwracać szczególną uwagę osób płci przeciwnej, z czego wyniknąć może romans lub związek. Optymizm i poświąteczny relaks sprzyja zodiakalnym Baranom.

Byk

Zodiakalne Byki będą bardzo nostalgiczne. Wspominać będą nie tylko kończący się rok, ale również dawną miłość lub przyjaźń. Będą przez to nieco zamyślone i roztargnione.

Bliźnięta

W ostatnim tygodniu roku Bliźnięta poczują wewnętrzną moc i odwagę. Nie będzie w tym tygodniu dla nich rzeczy niemożliwych – zarówno w sprawach sercowych, jak i kwestiach zawodowych.

Rak

Zodiakalne Raki poczują siłę przyjaźni. Otaczać będą ich osoby, które zapewnią  zodiakalnym Rakom wsparcie i ciepłe słowo w ciężkich chwilach. Raki poczują szczęście i wdzięczność za prawdziwą przyjaźń.

Lew

Zodiakalne Lwy będą miały niezwykle udany tydzień. Zakończą rok w optymistycznym nastawieniu i wesołej atmosferze. Będą bawić się i flirtować.

Panna

Ostatni tydzień roku 2020 będzie dla zodiakalnych Panien ważny w kwestii partnerstwa. Jest to czas sprzyjający poważnym rozmowom, decyzjom i ważnym deklaracjom.

Waga

Zodiakalne Wagi będą w ostatnim tygodniu roku 2020 flirtować i uwodzić. Niezwykły urok jaki roztaczają sprawi, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. To dobry czas na znalezienie partnera.

Skorpion

Zodiakalne Skorpiony wykorzystają ostatni tydzień roku 2020 na przemyślenia i plany na nowy rok. W 2021 roku osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku mają ogromną szansę na sukces, dlatego Skorpiony zaczynają już budować jego fundamenty.

Koziorożec

Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca będą miały w ostatnim tygodniu roku niezwykle dobre samopoczucie, a swoim świetnym humorem będą zarażać wszystkich dookoła. To dobry czas na podejmowanie decyzji.

Wodnik

Ostatni tydzień roku to dla zodiakalnych Wodników doskonały czas na podjęcie decyzji dotyczących jakiegoś stałego związku. Jeśli do tej pory Wodnik nie był pewny uczuć danej osoby, w tym tygodniu będzie okazja porozmawiać o wzajemnych emocjach.

Ryby

U zodiakalnych Ryb, które zmagały się z pewnymi problemami w związku, ostatni tydzień roku przyniesie zakończenie konfliktów. Dla samotnych Koziorożców ten czas sprzyja flirtom i nowym znajomościom.

Zobacz również: Które znaki według horoskopu odniosą SUKCES w 2021 roku?

 

Źródło: astromagia.pl

Komentarze

Komentarze