„Hotel Paradise 2”. Magda przerywa milczenie! Czy jej relacja z Robertem była prawdziwa?

Hotel Paradise to program wzbudzający wiele emocji. Relacje między uczestnikami były różne – od kłótni i intryg po szczere uczucia. Magda Jankowska i Robert Kapica przez większość programu przekonywali, że ich uczucia do siebie są szczere. Para odpadła tuż przed finałem. Czy ich relacja rzeczywiście była prawdziwa?

Robert i Magda żegnają się z „Hotelem Paradise”

Uczestniczka przez długi czas ukrywała szczegóły jej relacji z Robertem. W programie dotrwali razem prawie do samego końca. Odpadli tuż przed finałem, podczas „puszki Pandory” wskutek decyzji byłych uczestników show. W dniu emisji odcinka, w którym para pożegnała „Hotel Paradise”, Magda Jankowska postanowiła podsumować swój udział w programie. Zdecydowała się na szczery wpis na Instagramie:

„Nasza relacja w programie była PRAWDZIWA. Po programie próbowaliśmy budować nasz związek dalej jednak nie było już tak pięknie…”

Kłopoty w związku po programie

We wpisie zdradza, że poza programem zmagali się z problemami, które zaważyły o decyzji o rozstaniu:

„Poznałam Roberta z drugiej strony. Niestety tej gorszej. Zaczęło się od drobnych kłamstw i niedomówień co przeważyło na mojej decyzji o rozstaniu”.

Kończąc wpis dodała, że nie żałuje chwil spędzonych z Robertem i cieszy się, że to z nim spędziła czas w programie:

„Mimo złych wspomnień z Robertem z życia po programie niczego nie żałuje i jestem wdzięczna, że towarzyszył mi przez cały ten czas.”

„Czas wyleczył rany”

Uczestniczka programu podkreśla, że jej związek z Robertem to przeszłość i nie chce już wracać do tematu ich relacji:

„Nie mam zamiaru rozpamiętywać, to już za mną, czas wyleczył rany chce jedynie raz na zawsze się od niego odciąć i zamknąć ten temat.”

Komentarze

Komentarze