Indie: Dzikie małpy zburzyły ścianę i zabiły matkę i czworo dzieci

W indyjskim mieście Shahjahanpur doszło ostatnio do prawdziwej tragedii. Dzikie małpy rozbiły ścianę budynku mieszkalnego i zabiły matkę i czworo jej dzieci. O szokującym wydarzeniu poinformował portal Times of India.

Dramat w Indiach

W czwartek wieczorem 16 lipca w miejscowości Wazib Khel w północnych Indiach, miał miejsce nietypowy wypadek. W domu 45-letniej Hinduski o imieniu Shabnam zepsuł się wentylator. Kobieta i jej sześcioro dzieci postanowili położyć się spać na dziedzińcu swojego domu, aby schronić się przed upałem. Nic nie wskazywało, że za kilka godzin dojdzie do tak strasznej tragedii.

Małpy zburzyły ścianę

Rankiem w piątek 17 lipca ceglana ściana ich domu nagle runęła na śpiącą rodzinę i zmiażdżyła Shabnam i czwórkę jej dzieci. Sprawcami incydentu były dzikie małpy, których zwabiło drzewo guawa rosnące na dziedzińcu domu. Próbując zdobyć owoc, małpy rozbiły ścianę budynku, co doprowadziło do jej zawalenia się wprost na śpiących członków rodziny.

Czytaj też: Bali: Małpa próbowała rozebrać turystkę. „Byłam przerażona!” (Wideo)

małpy
Twitter

Lokalna policja powiedziała, że ​​dwoje kolejnych dzieci zostało lekko rannych. Chłopcy otrzymali bezpłatną opiekę medyczną i wkrótce dostaną odszkodowanie pieniężne w wysokości 400 tysięcy rupii.

„To był tragiczny incydent, w którym pięciu członków rodziny zmarło natychmiast po zawaleniu się muru” – powiedział sędzia okręgowy Indra Vikram Singh.

Wcześniej media poinformowały o agresywnym pawianie, który zrzucił mężczyznę z czwartego piętra budynku. Poszkodowany trafił do szpitala, ale obecnie nic nie zagraża jego życiu i zdrowiu.

Źródło: Times of India

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze