Instagramerka oburzyła się płaczem dzieci w samolocie! „Wolałabym siedzieć koło zwierzęcia”

Angela Panari to znana Instagramerka pochodząca z Indonezji. Jakiś czas temu jej niefortunna wypowiedź na temat płaczących dzieci w samolocie wywołała prawdziwą burzę w sieci. 24-latka wyznała bez skrępowania, że wolałaby siedzieć obok zwierzęcia. Szybko pożałowała swojej wypowiedzi, ponieważ obserwujący nie szczędzili jej krytytki!

 

Kobieta bardzo często podróżuje po całym świecie i publikuje piękne zdjęcia z coraz to nowych miejsc. Jej ostatni wpis był nieco inny. Instagramerka odniosła się krytycznie do podróżujących w samolotach dzieci.

 

Wolałabym siedzieć koło zwierzęcia niż płaczącego dziecka w samolocie – napisała Angela Panari. Dodała przy tym, że to właśnie zwierzęta powinny podróżować samolotami, a nie maluchy.

 

Na influencerkę z Indonezji wylano wiadro pomyj! Zarzucono jej brak empatii oraz wrażliwości. Internauci przyznali, że powinna mieć w sobie więcej współczucia, ponieważ ona również niebawem może zostać mamą.

 

Kobieta zastanowiła się nad swoim zachowaniem i przeprosiła wszystkich, których uraziła niezbyt mądrą wypowiedzią.

 

Przepraszam za ten błąd, który popełniłam pod wpływem emocji. Byłam bardzo zdenerwowana. Traktuję to jako cenną lekcję. Takie zachowanie więcej się nie powtórzy – napisała Angela Panari.

Źródło: edziecko.pl

Zobacz też: Używaj klimatyzacji tylko w ten sposób! Dzięki temu dziecko nie zachoruje nigdy

Zdjęcie: Instagram

 

 

Komentarze

Komentarze