INTERNAUTKI nie zostawiły suchej nitki na NATALII PRZYBYSZ! „Tym razem dziecko zamieściło się do mieszkania?” – czytamy w komentarzach

Natalia Przybysz to polska piosenkarka i autorka tekstów, znana przede wszystkim z występów w zespole Sistars, którego była współzałożycielką. Z pewnością znacie jej utwory „Nazywam się niebo”, „Miód”, czy „Dzieci malarzy”. Jest jedną z członkiń Akademii Fonograficznej ZPAV.

Kilka lat temu w trakcie rozmowy z dziennikarzami Wysokich Obcasów, Natalia Przybysz wyznała, że zdecydowała się na aborcję, ponieważ nie chciała trzeciego dziecka. Kolejnym argumentem, który przekonał ją do tej decyzji był fakt, że mieli z mężem „za małe mieszkanie”.

To historia o aborcji. I o uczuciach. O wpadce. Trafiłą się ludziom dorosłym, rodzicom dwójki dzieci, którzy już mają jakąś wizję swojego życia. (…) Nie chcą teraz niczego zmieniać, zaczynać od początku. (…) Nie chcą wracać do pieluch. Nie chcą szukać większego mieszkania teraz. 60 metrów kwadratowych ze wszystkimi książkami i zabawkami dzieci jest trochę ciasne, ale jest OK – mówiła.

Ta wypowiedź była na tyle niefortunna, że zamknęła artystce wiele ścieżek rozwoju. Spadła wówczas na nią fala hejtu ze strony dotychczasowych fanów, wokalistka straciła wiele kontraktów.

Mimo wszystko, Natalia Przybysz tegoroczny Dzień Matki świętowała bardzo tradycyjnie. Z tej okazji wrzuciła do mediów społecznościowych zdjęcie, na którym widzimy ją w towarzystwie dziecka.

Bycie Mamą uczy tak wiele 🙏🏾🧘🏽‍♂️…. Kobiety Bądźmy Razem #dziecimalarzy#jeremyspoken #pierwszydzieńrazem – napisała obok zdjęcia Natalia Przybysz.

Jedna z internautek postanowiła dosadnie skomentować wpis wokalistki. Nie pozostawiła na niej suchej nitki.

Natalia Przybysz, Instagram

Super, że tym razem mieszkanie było duże – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Tym razem dziecko zamieściło się do mieszkania? – wtórowała jej druga Internautka.

Źródło, zdjęcie: Instagram

Zobacz też: DODA JEST ZASTRASZANA??? Pokazała przerażającą wiadomość! Zobacz, jaka była treść

 

Komentarze

Komentarze