Izabella Krzan jest w CIĄŻY?! Wiadomo już…

Czy Izabella Krzan jest w ciąży? To pytanie zadaje sobie teraz wielu fanów uroczej prowadzącej „Koło Fortuny”, a wszystko to przez…

Tajemnicze zdjęcie

Izabella Krzan bardzo często wstawia do sieci zmysłowe zdjęcia ze swoich podróży po świecie. Gwiazda „Koła Fortuny” szczególnie upodobała sobie egzotykę i właśnie tam powstało zdjęcie, które zrobiło właśnie niemałe zamieszanie w sieci!

Krzan wrzuciła do internetu fotkę ze swoich ostatnich wakacji na Barbadosie, na której widać, jakby była w ciąży! 25-letnia modelka pozowała oparta o pal, patrząc w dal, a jej brzuch zakrywał ogromny kokos. Fani Izy od razu stwierdzili, że jest w ciąży, co próbuje ukryć pod owocem!

Czytaj też: Basia Kurdej-Szatan JEST W CIĄŻY! Znamy szczegóły!

ciąży
Instagram

„Czy ty nie jesteś w ciąży?”.

„Wygląda na to że jesteś w ciąży”.

„Hehe brzuszek zakryty kokosem. Znamy te triki do zdjęć”.

„Widać brzuszek 😋” – pisali internauci.

Co na to sama zainteresowana?

Iza natychmiast zgasiła internautów słowami:

„Też mam takie wrażenie, szczególnie podczas wakacji z jedzeniem w opcji all-inclusive”.

Ucięła plotki

Gwiazda powiedziała też w rozmowie z Plejadą: „Wydaje mi się, że już wystarczająco dużo powiedziałam w komentarzach, śmiejąc się, że tak to jest, jak ktoś wyjedzie na wakacje z opcją all inclusive i pozwoli sobie na jedzenie czegokolwiek, co jest pod ręką. Rzeczywiście, zdjęcie wygląda dosyć dziwnie. Kokos sprawia wrażenia, jakbym zakrywała swój obfity brzuch. Jednak wstawiałam wcześniej zdjęcia z wakacji, na których ten brzuch był stosunkowo płaski. Oczywiście, dementuję plotki i nie jestem w ciąży”.

Też uważacie, że Iza wygląda, jakby była w ciąży?

Czytaj też: Niedobór TEJ witaminy podczas ciąży wiąże się ze zwiększonym ryzykiem ADHD!

ciąży
Instagram

Źródło: Fakt, Plejada

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze