Jacek Borkowski pod tlenem. Trwa walka o jego zdrowie i życie !

Lubiany aktor zakaził się koronawirusem. Choroba ma ciężki przebieg. Borkowski trafił do jednego ze stołecznych szpitali, gdzie został podłączony do tlenu.

Pobyt w szpitalu

Gwiazdor serialu „Klan” w ostatnim czasie zachorował na covid-19. Niestety aktor na tyle ciężko przechodzi zakażenie, że potrzebuje pomocy szpitalnej. Borkowski o swojej chorobie poinformował fanów samodzielnie. 61-latek w swoich mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie ze szpitala. Widać na nim aktora, który ma założona maskę tlenową. Jacek Borkowski napisał pod zdjęciem:

No i nie zdążyłem się zaszczepić…”

Bez szczepienia

Jacek Borkowski napisał, że nie zdążył się zaszczepić. Jego wpis wywołał poruszenie wśród życzliwych mu osób. Fani składali mu życzenia szybkiego powrotu do zdrowia:

Zdrowia panie Jacku”

Dużo dobrej energii posyłam”

Zmartwienia ojca

Ostatnio Jacek Borkowski miał wiele powodów do zmartwień. Martwił się nadchodzącą maturą swojego 18-letniego syna. Aktor podkreślał, że pandemia zubożyła edukację. Jego syn Jacek z trzyletniej nauki w liceum, w murach szkoły spędził zaledwie półtora roku. Aktor uważał, że pandemia powoduje, że w świat wychodzą młodzi, niedouczeni ludzie.

Panu Jackowi życzymy mniej zmartwień i szybkiego powrotu do zdrowia !

źródło: fakt.pl

zdjęcie: Jacek Borkowski/Facebook

Komentarze

Komentarze