Jackowski WIE, kto zostanie polskim prezydentem! ZASKOCZENI?

Krzysztof Jackowski przewidział jak dotąd wiele spraw. Ostatnio miał wizję dotyczącą wyborów prezydenckich. Kto, jego zdaniem, zostanie już niedługo nowym prezydentem naszego kraju?

Zbliżają się wybory

Krzysztof Jackowski nie tylko pomaga rozwiązywać zagadki kryminalne, ale też bardzo często zabiera głos w sprawach, które dotyczą każdego z nas. Jasnowidz z Człuchowa przewidział już pandemię oraz brał udział w poszukiwaniach małego Kacperka oraz producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. Teraz postanowił wypowiedzieć się na temat zbliżających się wyborów prezydenckich i tego, kto zostanie nowym prezydentem naszego kraju.

Czytaj też: Jackowski W KOŃCU ma dla nas DOBRE wieści! „Mam wrażenie, że za 10-15 dni…”

prezydentem
IG

Kto zostanie nowym prezydentem RP?

„Pani Kidawa-Błonska miała bardzo mało poparcia, ale przez tę sytuację wzrosło poparcie na pana Hołownię m.in. I teraz, jeśli KO jest wrogiem PiS-u, to mogli utrzymać panią Kidawę-Błońską i mimo wszystko postawić na Hołownię. Ale nie, postawili na pana Trzaskowskiego. I teraz uwaga! Ci, co są zdeklarowani na pana Dudę, na pewno na pana Trzaskowskiego nie zagłosują. Czyli postawienie Trzaskowskiego nie odbiera głosów panu Dudzie, ale odbiera głosy Hołowni, panu Kamyszowi, itd. Powiem tak, jeśli dojdzie do tych wyborów, to wygra pan Duda. Drugi będzie Trzaskowski, ale z dość odległym wynikiem do pana Dudy” – cytuje Jackowskiego „Super Express”.

Czy jego wizja okaże się prawdą? To się okaże już niebawem!

Czytaj też: Jackowski OSTRZEGA warszawiaków! „Z początkiem czerwca…”

prezydentem
IG

Źródło: Super Express

Zdjęcia: YouTube, Pixabay

Komentarze

Komentarze