Jackowski OSTRZEGA warszawiaków! „Z początkiem czerwca…”

Krzysztof Jackowski tym razem ostrzega warszawiaków. Co takiego, jego zdaniem, wydarzy się w stolicy naszego kraju? Jedno jest pewne – będzie nieciekawie.

Nowa przepowiednia Jackowskiego

Lista sprawdzonych przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego jest naprawdę długa. To właśnie dlatego jasnowidz z Człuchowa cieszy się w Polsce tak ogromną popularnością. Jackowski powraca właśnie z nową przepowiednią. Tym razem ma wyraźne ostrzeżenie dla warszawiaków. Czego powinni się obawiać?

Zdaniem Jackowskiego, już niedługo na ulicach Warszawy będą miały miejsce protesty, które najprawdopodobniej zainicjuje Śląsk.

„Ten protest, który ma być w stolicy, będzie dużym protestem, poważnym protestem. Ten protest będzie miał już swoje konsekwencje. Ten protest też pokaże, jak rząd jest zdeterminowany, przynajmniej na ten czas, do nieustępliwości – powiedział jasnowidz z Człuchowa.

Czytaj też: Jackowski W KOŃCU ma dla nas DOBRE wieści! „Mam wrażenie, że za 10-15 dni…”

Jackowski
Pixabay

Niepokojąca wizja

„Cały czas mam odczucie, że w planie jako element awaryjny, jest przygotowany element ogłoszenia jakiegoś stanu. To nie musi być stan wyjątkowy, ani wojenny. Choć może to być taki stan – przyznał Krzysztof Jackowski.

Jackowski uważa, że cała machina ruszy już na początku czerwca.

„Z początkiem czerwca zaczniemy widzieć i dostrzegać inny obraz tego, co się teraz dzieje” – powiedział.

Czytaj też: BRUTALNA wizja Jackowskiego! Jak będzie wyglądało tegoroczne LATO?

Źródło: Super Express

Zdjęcia: YouTube, Pixabay

Komentarze

Komentarze