Kultowy krem Snickers powrócił. Gdzie można go kupić?

Krem Snickers w polskich sklepach dostępny był w latach 90 i wówczas stanowił prawdziwy rarytas.

Później zniknął z półek i w późniejszych latach od czasu do czasu, można go było znaleźć w sklepach internetowych. Teraz jednak dostępny jest w jednej z sieci. Gdzie można go kupić?

 

screen https://www.tiktok.com/@takitemat/video/7356566815536876833

 

Nowy krem Snickers jest mniejszy od tego z przed lat, bo dostępny jest w 200 gramowym słoiczku. Smarowidło ma dwie warstwy – jasną i ciemną – które przypominają dwie warstwy w kultowym batonie. Krem Snickers kupimy w sieci Dealz, a za słoiczek trzeba zapłacić 15 zł. 

 

Spaliłaś 500 kcal. Zgadnij ILE kcal możesz teraz zjeść?

 

Portal Spożywczy podał skład nowego kremu Snickers (poniżej) i niestety jest to bardzo zły skład. Na pierwszym miejscu (czyli tego składnika jest najwięcej) pojawia się cukier, a na drugim oleje roślinne.

W efekcie na 100 gram kremu mamy 57 gram cukru (!) i 37 gram tłuszczu. 100 gram Snickersa w kremie dostarcza 572 kcal.

 

Skład produktu przedstawia się następująco (pisownia oryginalna): cukier, oleje roślinne (rzepakowy, palmowy), MLEKO pełne w proszku, czekolada mleczna (5%) (cukier, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone, MLEKO w proszku, masa kakaowa, laktoza i białko z serwatki (MLEKO) tłuszcz palmowy, serwatka w proszku (MLEKO), tłuszcz MLECZNY, emulgator (lecytyna SOJOWA), ekstrakt z wanilii), maltodekstryna, laktoza (MLEKO), proszek kakaowy o zmniejszonej zawartości tłuszczu, emulgator (lecytyny), naturalny aromat, sól, aromat, ekstrakt z papryki, ORZECHY LASKOWE. Może zawierać inne orzechy. Czekolada mleczna oprócz masła kakaowego zawiera tłuszcze roślinne*

 

https://www.tiktok.com/@takitemat/video/7356566815536876833

 

Cyt. Portal Spożywczy

 

 

 

Komentarze

Komentarze