[VIDEO] Kiedy poczuła, że dziecko kopie zaczęła nagrywać swój brzuch. Po chwili pojawiło się TO!

Większość kobiet pierwsze kopnięcie swojego nienarodzonego dziecka wspomina jako jeden z najprzyjemniejszych momentów ciąży. Podobnie było w przypadku bohaterki nagrania, która chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać jak jej dziecko kopie w jej brzuch. Maluszek robi to z niezwykłą energią, a widok jest naprawdę niesamowity. Kobieta jest wyraźnie zadowolona z kontaktu jaki próbuje nawiązać z nią dziecko, i głaszcze ogromne wybrzuszenia na brzuchu.

Patrząc na to co się z nim dzieje można odnieść wrażenie, jakby był wykonany z ciasta, ponieważ odkształcenia są raczej niespotykane. Możemy zaobserwować jakby dziecko dosłownie biegało, bądź przemieszczało się w środku z niezwykle dużą prędkością. Internauci, którzy zobaczyli nagranie sugerowali kobiece, że nosi pod sercem przyszłego piłkarza, bądź w jej brzuch zamieszkuje obcy, ponieważ stożek jaki się pojawił przypomina obcą formę życia.

 

 

Filmik wzbudził ogromne poruszenie u osób, które go obejrzały. Rozprawiali o nim nawet medycy z popularnego w USA „The Doctors”. Tak czy inaczej trzeba przyznać, że wygląda to niezwykle uroczo.

 

ZOBACZ Zobacz, jaki jest sprawdzony sposób na podkręcenie NAMIĘTNOŚCI między partnerami!

 

źródło: youtube.com, foto: youtube.com

Komentarze

Komentarze