KACZOROWSKA WKURZYŁA SWOJE FANKI! Nie szczędziły krytyki w komentarzach

Agnieszka Kaczorowska wywołała spore zamieszanie na swoim Instagramie. Miało być miło, a wyszło trochę tak bez pomyślunku…

Kaczorowska na Instagramie poleciła swoim fankom balsam do ciała, który według aktorki działa cuda. „Czy jesteś bądź będziesz #SexiMama to zależy tylko od Ciebie! 😌Wszystko zaczyna się w głowie, a wtedy reszta to cudne wspomagacze…i będziesz ich używać z przyjemnością.😉 .”. Z początku wydawać by się mogło, że to zwykły wpis dumnej spodziewającej się dziecka kobiety, jednak nie każdemu przypadł do gustu.

Młoda aktorka spodziewa się dziecka i wykorzystuje swoją popularność do zajmowania miejsca w dyskusji parentingowej. Fanki dość mocno zareagowały na seksowność ciąży i porodu, szybko zwróciły uwagę, na to że wcale tak kolorowo to nie wygląda.

„Możesz się smarowac masa kremów i specyfików jeśli będziesz miała mieć rozstępy i rozciagnieta skórę to tak będzie. Nic nie pomoże. Ciekawe czy po porodzie i na chwilę przed też będziesz uważać się za seksi. I na nic tu argumenty że mąż będzie tak mówił i za taką cię uważał. Będziesz siedzieć z wielką podpaska w majtkach, z wkładkami w staniki z małym czlowieczkiem którego będziesz musiała się nauczyć.. Najwięcej mówią Ci którzy mają to wszystko jeszcze przed sobą.” – skomentowała jedna z instagramowiczek.

Czy fanki rzeczywiście przesadziły? Czy tylko brak rozstępów jest w macierzyństwie seksi?

Zobacz też: Meghan Markle złamie 40-letnią tradycję? Wszystko na to wskazuje…

https://www.instagram.com/p/BvemXF9naDy/

 

Źródło zdjęcia: instagram @agakaczor
Źródło: pudelek

Komentarze

Komentarze