Kim jest piąta żona Michała Wiśniewskiego? Zdradziło ją JEDNO zdjęcie! (FOTO)

Kolejna żona Michała Wiśniewskiego ma na imię Pola i jest sporo młodsza od gwiazdora.

Pierwsza żona to Magda Femme, druga – Marta Mandaryna Mandarynkiewicz, trzecia – Anna Świątczak, czwarta – Dominika Tajner i piąta to właśnie Pola. Plotka głosi, że poznali się przez internet, więc wybrana Wiśniewskiego nie jest celebrytką, lecz zwykłą dziewczyną. Para miała wziąć ślub w kwietniu 2020 r.

 

Na początku Michał planował zachować anonimowość dla swojego nowego związku. Na jego instagramie Pola fotografowana była z tyłu, lub – w przypadku zdjęcia z wyborów – w maseczce. Słowem o Poli niewiele było wiadomo.

 

Tymczasem Michał Wiśniewski nagrał nową wersję piosenki pt. Skóra i towarzyszy mu intrygujące zdjęcie wokalisty. To właśnie to zdjęcie zdradziło Polę!

 

Michał Wiśniewski w obiektywie Poli – https://www.instagram.com/m_wisniewski1972/

 

Na czarno – białej fotografii widzimy gwiazdora z wygoloną głową, licznymi kolczykami i ćwiekami w głowie. Pali też papierosa. Jako autorka zdjęcia została oznaczona Pola Wiśniewska!

 

Zobacz też: Xavier Wiśniewski ma już 18 lat! Zobacz JAK wygląda syn Michała Wiśniewskiego! (FOTO)

 

Zaglądamy na profil Poli szukając jej zdjęć. Jednak żona Wiśniewskiego nadal się nie ujawnia. Jak się jednak okazuje, jej konto jest pełne artystycznych fotografii.

 

Look at everything always as though you were seeing it either for the first or last time – https://www.instagram.com/wisniewska_pola/

 

Najwyraźniej Pola zawodowo bądź amatorsko zajmuje się zdjęciami.

 

Into the unknown – https://www.instagram.com/wisniewska_pola/

 

Być może zatem dostanie ona pracę etatowego fotografa Michała? 🙂

 

Komentarze

Komentarze