Prezent na Dzień Mamy – 5 najlepszych pomysłów

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Mamy i warto już teraz pomyśleć o prezencie z okazji tego święta.

Najczęściej na Dzień Matki kupujemy kwiaty czy czekoladki. Młodsze dzieci zaś przygotowują laurki czy inne, samodzielnie przez siebie wykonane podarki.

A co jeszcze można kupić mamie? Oto nasze propozycje!

 

zdjęcie ilustracyjne – pixabay

 

Dzień Matki – 26 maja

W Polsce Dzień Matki obchodzony jest 26 maja i to wtedy dzieci w szkołach i przedszkolach występują na akademiach dla swoich mam. Miłym akcentem będzie też przemyślany prezent dla mamy.

Na początek warto zastanowić się, co lubi nasza mama? Czy woli książkę czy też raczej wycieczki rowerowe? Maluje się czy lubi naturalny look? Od tego bowiem zależeć będzie wybór prezentu.

 

Prezent na Dzień Mamy – 5 najlepszych pomysłów

1/ Jeśli nasza mama jest osobą bardzo aktywną i żyjącą w biegu, możemy sprawić jej prezent dostosowany do takiego stylu życia. Może to być designerski kubek termiczny, zegarek smartwatch, sprzęt do ćwiczeń – jak choćby steper, trenażer lub bieżnię, czy nawet rower.

 

Kozbike za 679 zł. – fot. empik.com

 

2/ Dla kobiet, które stosują dużo kosmetyków i lubią się malować, najlepszym prezentem może okazać się coś właśnie z tej kategorii. Taką mamę z pewnością ucieszą perfumy czy właśnie zestawy kosmetyków – albo pielęgnacyjnych albo do makijażu. 

 

Paese, Sparkling Snow, zestaw prezentowy kosmetyków do makijażu za 53,99 zł – fot. empik.com

 

3/ A może mama jest gadżeciarą? Jeśli tak, to u niej sprawdzi się coś z elektroniki. W zależności od potrzeb mamy i jej zainteresowań, może to być nowy tablet, smartfon czy choćby videorejestrator do samochodu.

 

Smartfon Apple iPhone 14 Pro Max, 128 GB, złoty za 5465 zł – fot. empik.com

 

4/ Dla mam ceniących sobie relaks i wyciszenie, dobrym pomysłem będą książki. Wybierzmy tematykę, którą lubi nasza mama lub któryś z poradników czy książek motywujących. Na prezent dla mamy pasują też klocki czy puzzle, które można układać razem z dziećmi.

 

LEGO Icons, Botanical, klocki, Bukiet z polnych kwiatów za
190,99 zł – fot. empik.com

 

5/ Jeśli jednak żadna z tych propozycji nie pasuje do naszej mamy, to zawsze sprawdzą się delikatesy. Jak wiadomo, w domu zawsze przyda się markowa kawa, herbata czy czekoladki – szczególnie jeśli pięknie je zapakujemy i wręczymy ze szczerymi życzeniami.

 

Kosz Prezentowy Duży Zestaw Z Herbatami, Przetworami I Słodyczami Premium za 265,00 zł – fot. empik.com

 

Po więcej inspiracji i na zakupy zapraszamy na stronę EMPIK Dzień Matki 2024

 


ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Komentarze

Komentarze