Jadła JEDNO CIASTKO dziennie! Nie uwierzysz, co się z nią stało!

Mimo iż wyglądała jak supermodelka, słyszała, że jest… gruba. Powiedziała dość i przeszła na dietę, która doprowadziła jej organizm do ruiny.

„Jesteś gruba”

Mimo iż nastolatka była szczupła, wciąż słyszała docinki, że jest gruba. W końcu powiedziała dość i przeszła na drakońską dietę, dzięki której miała zrzucić kilka kilogramów. Dziewczyna przez rok odżywiała się jedynie miętówką i jednym ciastkiem dziennie. W końcu jej organizm nie wytrzymał i…

Było już za późno

16-letnia Madason z Irlandii zamykała się w pokoju i wyrzucała do kosza jedzenie przygotowywane przez jej mamę. Mimo iż na początku nikt tego nie zauważył, z czasem wyszło na jaw, że dziewczyna się głodzi. Jej wygląd zewnętrzny przerażał a stan jej zdrowia był katastrofalny!

ciastko
DM

Brutalna prawda

Pewnego dnia Madason zemdlała i została przewieziona do szpitala. Tam wykonano jej szereg badań a ich wyniki były porażające! Dziewczyna omal nie umarła z powodu niewydolności wątroby i uszkodzenia nerek. Zdiagnozowano też u niej anoreksję i musiała być pod stałą kontrolą lekarzy. Z czasem wypisano ją do domu, gdzie musiała leżeć i przyjmować pełnowartościowe pokarmy.

ciastko
DM

Pobyt w ośrodku

Madason nie do końca radziła sobie w domu i pewnego dnia, po kolejnej próbie samobójczej, dziewczyna została odwieziona do specjalistycznego ośrodka dla osób z zaburzeniami odżywiania. Dopiero tam jest stan z czasem zaczął się poprawiać, aż w końcu mogla wrócić do swojego domu.

Madason wie, że niepotrzebnie słuchała swoich znajomych, którzy mówili jej, że jest gruba, bo wcale taka nie była. Dziś w pełni akceptuje swoje ciało i wie, że nigdy więcej nie da sobie wmówić podobnych bzdur, których omal nie przypłaciła życiem.

Czytaj też: Zobacz, co się dzieje z twoim organizmem, kiedy jesz zbyt mało jedzenia! Oto przerażające skutki niedożywienia!

Źródło: Lelum.pl

Zdjęcia: DM, Pixabay

Komentarze

Komentarze