Jak wykryć zdradę męża? Maja Rutkowski podpowiada!

Maja Rutkowski jest zawodowym detektywem i bardzo często rozwiązuje zagadki dotyczące zdrad. W jednym z najnowszych wywiadów żona Krzysztofa Rutkowskiego poradziła, jak zdemaskować mężczyznę, który zdradza. Ma przy tym dla nas pewną ciekawą wskazówkę.

Żona Krzysztofa Rutkowskiego

Mimo iż na co dzień Maja bardzo często ma do czynienia ze zdradą, na szczęście dotyczy ona tylko jej klientów, ponieważ sama jest w szczęśliwym małżeństwie z Krzysztofem Rutkowskim. Słynny detektyw poślubił swoją narzeczoną 17 sierpnia 2019 roku. Ich ślub był jednym z największych wydarzeń medialnych. Zarówno uroczystość, jak i wesele odbyły się w pałacu w Rozalinie. Rutkowski ujawnił w wywiadzie dla Radia Zet, że na weselu bawiło się 200 osób, a na organizację całej imprezy wydał prawie milion złotych. Maja zaprezentowała się w aż pięciu sukniach, z kolei Krzysztof zaskoczył swoją żonę śpiewając jej jeden z największych hitów disco polo 2016 roku – piosenkę „Jesteś aniołem” Fishera.

Jak zdemaskować zdradę?

Maja pracuje jako detektyw i bardzo często pomaga kobietom zdemaskować zdradę. Jak to zrobić? To proste! Jeśli nasz ukochany bardzo często przebywa poza domem, powinna nam się zapalić czerwona lampka.

„Zdradę najczęściej możemy zidentyfikować po zachowaniu. Najpierw mąż wyjeżdża na weekendy, a potem już w środę na delegację. Łatwo jest to wyczuć. Zawsze pojawia się między innymi brak zainteresowania” – zdradza Pomponikowi Maja.

Czytaj też: Szczere wyznanie Rutkowskiego! „Nie chcę, żeby mój syn widział…”

zdradę
IG

Mniej seksu i czułości niż zwykle

Wyraźnym sygnałem mówiącym o tym, że mężczyzna nas zdradza jest też zmniejszona ilość zbliżeń seksualnych. W związku zaczyna także brakować czułości i uwagi.

Co w takiej sytuacji zrobić?

Warto przeprowadzić mini-śledztwo, aby raz na zawsze zdemaskować kłamcę.

„W internecie jest dużo delikatnych podsłuchów w kształcie pendrive. Można kupić to za nieduże pieniądze i zamontować gdzieś mężowi np. w teczce. Jak to zrobimy, to będziemy mogli posłuchać, co mówi, jak rozmawia z innymi osobami” – zdradza Maja.

Czy podsłuchiwanie męża jest legalne?

Zdaniem Mai – tak.

A czy Wy zdecydowałybyście się na ten krok?

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze