Szczere wyznanie Rutkowskiego! „Nie chcę, żeby mój syn widział…”

Krzysztof Rutkowski udzielił ostatnio obszernego wywiadu portalowi wsieci24.pl. Słynny detektyw opowiedział w nim m.in. o kulisach swojej pracy. Zdobył się także na szczere wyznanie dotyczące swojego syna…

Czym najczęściej zajmuje się jego biuro?

Jakimi sprawami najczęściej zajmuje się biuro Krzysztofa Rutkowskiego?

„Zdrady małżeńskie są promilem działania. Zajmujemy się przede wszystkim przestępczością gospodarczą, ekonomiczną, konfliktami interesów wielkich firm i udziałowców. Niejednokrotnie spółek Skarbu Państwa, korporacji znanych na całym świecie, banków i towarzystw ubezpieczeniowych” – zdradza portalowi wsieci24.

Czytaj też: Rutkowski podjął ważną decyzję. Chodzi o ślub

Rutkowskiego
IG

Czy zdarza mu się pracować za darmo?

Wiele akcji detektyw realizuje pro publico bono. Szczególnie, gdy wie, że zdesperowanej rodziny nie stać na poniesienie kosztów poszukiwań.

Czy jest dla swojego syna wzorem?

Rutkowski przyznał, że bardzo chce być dla swojego syna wzorem, by chłopiec nie musiał się go wstydzić i był dumny ze swojego taty.

„Mam syna, który w grudniu skończy 7 lat [Krzysztof junior – przyp red.]. Nie chcę, żeby widział, że jego ojciec siedzi w domu i ogląda telewizję. I żeby nie miał, czego napisać w szkolnym wypracowaniu na temat swojego taty. Ja sam byłem bardzo dumny ze swojego ojca i tak samo chcę wychowywać swojego syna. Uczyć go walki ze złem” – powiedział.

Cały wywiad z Krzysztofem Rutkowskim przeczytacie tu.

Rutkowskiego
IG

Źródło: Wsiec24.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze