Jaka będzie tegoroczna ZIMA? Krzysztof Jackowski JUŻ WIE!

Czy tegoroczna zima będzie łagodna czy może da nam się we znaki? Odpowiedź na to pytanie zna już Krzysztof Jackowski!

Nowa przepowiednia Jackowskiego

Krzysztof Jackowski przewidział jak dotąd wiele rzeczy – m.in. nadejście pandemii. W jednej ze swoich wizji zobaczył ludzi, którzy boją się oddychać oraz lekarzy w kombinezonach. Jasnowidz przewidział również, że w tym roku Polska będzie walczyła z suszą i bezrobociem. Pomógł też ustalić, gdzie znajduje się ciało zaginionego Kacperka z Nowogrodźca a także wielu innych zagubionych dzieci.

O czym mówi jego najnowsza przepowiednia?

Najnowsza przepowiednia Jackowskiego dotyczy tegorocznej zimy. Zdaniem jasnowidza z Człuchowa, zima będzie w tym roku ciepła. Jackowski nie byłby jednak sobą, gdyby nie pozwolił sobie na odrobinę tajemniczości i zasianie ziarna strachu wśród internautów…

Czytaj też: Jackowski STRASZY: „To się zaczęło! OSTRZEGAŁEM przed tym!”

„Ta zima będzie inna niż wszystkie, ALE NIE Z POWODU POGODY. Ciepła, Bogu dziękować, że ciepła akurat w tym roku. Tylko nie piszcie potem, że Jackowski powiedział, że to będzie lato. Jak na zimę, to będzie ciepła zima. Grudzień kojarzy mi się w miarę przyjemny, ciepły. Zimą ciepło, to oznacza +5, +6, +2 stopnie. Inna zima jak wszystkie” – powiedział Jackowski w filmiku opublikowanym na YouTube.

Co dokładnie miał na myśli jasnowidz? To zapewnie wie tylko on sam.

Źródło: YouTube

Zdjęcie: YouTube

Komentarze

Komentarze