W lipcu stracił syna. To co teraz robi Rzeźniczak budzi oburzenie!

Jakub Rzeźniczak (35 l.) to bardzo kochliwy piłkarz Wisły Płock. Na swoim koncie ma związki z wieloma kobietami.

Jego partnerkami były Dominika Brys, Anna Krasnodębska, Ewelina Łysakowska, Edyta Zając, Ewelina Taraszkiewicz i Magdalena Stępień. Obecnie Jakub Rzeźniczak tworzy związek z Pauliną Nowicką.

Piłkarz z Eweliną Taraszkiewicz ma córkę Inez, która urodziła się w 2017 roku. Według relacji matki, Rzeźniczak nie interesuje się córką, a dziewczynka za tatę uznaje obecnego partnera Taraszkiewicz.

Jeśli chodzi o Magdalenę Stępień, to piłkarz rozstał się z nią przed urodzeniem syna – Oliwiera.

 

https://www.instagram.com/jakubrzezniczak25/?hl=pl

 

Później okazało się, że chłopiec ma nowotwór i jego mama przez wiele miesięcy walczyła o życie dziecka. Niestety w lipcu 2022 r. roczny Oliwier zmarł.

Pogrążona w żałobie Magdalena Stępień znikła z życiu publicznego. Tymczasem Rzeźniczak wręcz epatuje swoim szczęściem z Pauliną Nowicką.

Niedawno pokazał „słodkie” nagranie wprost z łóżka. Teraz pochwalił się, że on i Paulina zrobili sobie taki sam tatuaż.

 

screen https://www.instagram.com/jakubrzezniczak25/?hl=pl

 

Jest to kwiatek i łodyżka tworząca napis „always”. Internauci nie szczędzili krytycznych komentarzy pod dresem Rzeźniczaka.

 

Chłopie zamiast wytatuować imię zmarłego syna… robisz sobie denny kwiatek ? Jesteś żałosny, pokazywałeś już to wcześniej a teraz to udowodniłeś.

 

Tobie niedawno dziecko zmarlo a ty nawet zaloby nie obchodzisz 😔 a tam róbcie co chcecie 🖕🖕

 

Dziecko nie żyje a ten jak gdyby nic sie nie stało .. Teraz miłość za jakis czas nienawiść 😅

 

screen https://www.instagram.com/jakubrzezniczak25/?hl=pl

 

Influencer wrócił.. a kiedy była „afera” to była cisza..następnym razem proszę zaczekać aż partnerka urodzi by nie narażać zdrowia dziecka jak i przyszlej mamy przez tak silny stres..i można też było odpocząć przez kilka miesięcy od „pokazywania” życia i skupić się na piłce to by to tak nie razilo.

 

Ja rozumiem, że każdy żałobę przechodzi na swój sposób, że trzeba żyć dalej itp itd… no ale mimo wszystko to jakieś takie niesmaczne na tle tego, co teraz przeżywa Magda, na tle śmierci Oliwierka, na tle małej Inez, którą tata się nie interesuje, jak wynika z relacji jej mamy.

 

screen https://www.instagram.com/jakubrzezniczak25/?hl=pl

 

Zwrócili uwagę, że piłkarz nie obchodzi żałoby po zmarłym synu. Druga kwestia, że to jego zachowanie – czyli zdrady w trakcie związku z Magdaleną – mogły przyczynić się do stresu i choroby chłopca.

Jakub nie odniósł się do tej krytyki. Wydaje się jednak, że zwyczajnie nie czuje smutku po śmierci Oliwiera i nie zamierza udawać…

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jakub Rzeźniczak (@jakubrzezniczak25)

Komentarze

Komentarze