Jarosińska urządza podczas pandemii DOMÓWKI? Mamy dowód!

Nie wszyscy przestrzegają zasad dotyczących samoizolacji. Są tacy, którzy nawet w czasie pandemii nie potrafią zrezygnować ze spotkań ze znajomymi i tzw. domówek. Czy jedną z takich osób jest znana polska aktorka Monika Jarosińska?

Impreza na Malcie

Monika Jarosińska to polska aktorka i piosenkarka, którą znamy m.in. z roli w takich produkcjach, jak: “Park tysiąca westchnień”, “Dwie strony medalu” czy “Dziewczyny ze Lwowa”. Gwiazda od kilku lat mieszka wraz z mężem Robertem Korzeniewskim, na Malcie. Nie oznacza to jednak, że w ogóle nie pojawia się w Polsce. Aktorka przyjeżdża tu od czasu do czasu, żeby zagrać w jakimś serialu lub wystąpić w programie.

Czytaj też: Kiedy pójdziemy do fryzjera i kosmetyczki? ZNAMY DATĘ!

https://www.instagram.com/p/B_aGNa3JP4h/

 

Gdzie spędza kwarantannę?

Jarosińska przebywa obecnie na Malcie, gdzie wraz z mężem siedzi w domu na kwarantannie. Żeby się nie nudzić, urządza sobie w mieszkaniu domówki. Na szczęście, nie takie jak mogłoby się wydawać…

“Urządza domówki, podczas których nadają prosto ze swojego studia nagraniowego, zapraszają gości, a Monika śpiewa piosenki karaoke. Domówkę można oglądać na socialach Jarosińskiej w każdą środę i niedzielę o godz. 19.” – donosi “Super Express”.

Gwiazda wyjaśnia:

“Tak spędzamy ten nasz czas. Zajmujemy się takimi rzeczami, żeby nie oszaleć. Na Malcie jest teraz bardzo ciepło. Ludzi na plaży nie ma wielu, jeśli opalają się, to w dużym odstępach od siebie. Nie ma obowiązku noszenia maseczek. Możemy normalnie wychodzić do sklepów. Nie ma bardzo rygorystycznych obostrzeń. Cały czas czekamy, kiedy zaczną tę wyspę odmrażać. Czekam, kiedy będę mogła przylecieć do Polski” – powiedziała “Super Expressowi” aktorka.

A wy jaki macie sposób na pokonanie nudy w tym wyjątkowym czasie?

Czytaj też: To NOWA BROŃ w walce z koronawirusem? Mamy jej w Polsce MILIONY ton!

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Instagram

 

Komentarze

Komentarze