Jarosław Bieniuk ma nową dziewczynę! Czy poznała już jego dzieci?

Znanego piłkarza i wybrankę jego serca coraz częściej można spotkać na trójmiejskich ulicach. Ciekawe czy tym razem okaże się ona miłością na długie lata…

Fałszywe oskarżenia

Od śmierci pierwszej żony Anny Przybylskiej, Bieniuk nie ma szczęścia w życiu prywatnym. Przypomnijmy, że w kwietniu 2019 roku w mediach pojawiły się oskarżenia skierowane przeciwko piłkarzowi, który został nawet zatrzymany za rzekomy gwałt. Ostatecznie po wielu miesiącach sąd uznał jednak mężczyznę za winnego tylko udzielenia środków odurzających osobom trzecim. Mało tego niedługo po wybuchu skandalu okazało się, że Jarosław Bieniuk i jego była dziewczyna, Martyna Gliwińska, spodziewają się dziecka.

Czytaj też: Jarosław Bieniuk usłyszał wyrok za narkotyki! Teraz musi…

Zawirowania miłosne

Odkąd owoc ich miłości pojawił się na świecie, dumny tata stara się spędzać z synem każdą wolną chwilę. Niestety uczucie tej pary wygasło. Mimo to systematyczne pojawiają się coraz to nowe doniesienia dotyczące rzekomego powrotu tych dwoje do siebie. Nic bardziej mylnego! Bowiem jednemu z portali udało dowiedzieć się, że w życiu Jarosława pojawiła się nowa kobieta. 41-latek od pewnego czasu widywany jest ponoć u boku kolejnej ukochanej.  Z tego co wiadomo para coraz odważniej pokazuje się wspólnie w miejscach publicznych. Choć „główny zainteresowany” do tej pory nie pochwalił się oficjalnie nową partnerką, osoba z jego najbliższego otoczenia twierdzi, że obecna relacja Bieniuka i owej dziewczyny nie wygląda jedynie na krótki romans.
Dzieci
Instagram

Miłość na zawsze?

Ukochaną Jarosława jest ponoć przedsiębiorcza modelka. Kobieta, z którą być może układa sobie życie Bieniuk nie tylko pracuje w modelingu w różnych częściach świata, ale ma też wiele innych, ciekawych zainteresowań.

Myślicie, że taka osoba może być dobrą mamą dla pociech piłkarza? My w każdym razie życzymy parze dużo szczęścia.

Źródło: Pudelek.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze