Jarosław Bieniuk usłyszał wyrok za narkotyki! Teraz musi…

Jarosław Bieniuk to polski piłkarz. Po tym jak zakończył karierę piłkarza, został dyrektorem w Lechii.

Jednak Jarosław Bieniuk największą rozpoznawalność zyskał dzięki żonie – Ani Przybylskiej (1978-2014), z którą ma trójkę dzieci.

W ostatnich latach osoba Bieniuka owiana była kilkoma skandalami. Między innymi został posądzony o gwałt oraz posiadanie i udzielanie narkotyków.

 

W 2019 roku o gwałt oskarżyła go Sylwia Sz. Do zdarzenia miało dojść w jednym z hoteli w Sopocie, a kobieta miała być otumaniona i związana.

Drugi zarzut dotyczył posiadania przez Jarosława Bieniuka narkotyków oraz udostępnienie kokainy Sylwii Sz. i Katarzynie N.

 

Jeśli chodzi o pierwszą sprawę, to były piłkarz od początku twierdził, że jest niewinny. Wówczas z aresztu wyszedł za kaucją 20 tys. złotych. I faktycznie Prokuratura potwierdziła jego stanowisko.

Jednak jeśli chodzi o posiadanie i udzielenie narkotyków Prokuratura w Sopocie postawiła zarzut za samo udzielenie.

Decyzją sądu właśnie zapadł wyrok w tej sprawie. Według sądu Jarosław Bieniuk jest winny. Teraz ma pokryć koszty postępowania sądowego i opłacić karę grzywny w wysokości 5 tys. złotych.

 

Były piłkarz nie przyznaje się do winy. Obecnie czeka na uzasadnienie wyroku i po jego otrzymaniu podejmie decyzję do co ewentualnej apelacji.

 

 

Polecamy: Xavier Wiśniewski ma już 18 lat! Zobacz JAK wygląda syn Michała Wiśniewskiego! (FOTO)

 

źródło. wp

 

 

 

fot. https://www.facebook.com/aniablond/

Komentarze

Komentarze