Joanna Koroniewska narzeka na hejt. Ale zobacz, jak pokazała się na „domówce”!

Joanna Koroniewska (44 l.) już od kilku lat nagłaśnia sprawę hejtu. Aktorka często też publikuje screeny komentarzy i wiadomości, jakie otrzymuje.

Pojawiają się tam słowa o tym, że Joanna Koroniewska jest na przykład, zbyt chuda, ma za mały biust, czy że staro wygląda, więc „nie ma się czym chwalić”.

 

Kochani, żeby była jasność – nie publikuję hejtów po to, żebyście mi współczuli i pisali, że „mam się nie przejmować, bo jestem super”. Wrzucam je dlatego, że na Instagram wchodzą też nasze dzieci i czytają te komentarze!!! Jaki to dla nich przykład??? Najgorszy z możliwych. 😮😮😮

 

Dbajmy o to, żeby uczyć nasze dzieci szacunku i akceptacji do drugiego człowieka. A wszystkim będzie żyło się lepiej. Złośliwe komentarze i dowalanie innym nie są patentem na pozbycie się własnych kompleksów. 🙌🙌🙌

– pisała na swoim profilu.

 

https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

 

Wydaje się jednak, że aktorka zapomina, że ocenianie i porównywanie, jest wpisane w ludzką naturę. A obecność w sieci i posiadanie wielu obserwujących (Koroniewska ma ich 685 tysięcy) po prostu zwiększa skalę tego zjawiska.

Co więcej Joanna Koroniewska daje pożywkę dla negatywnych komentarzy. Choćby na ostatniej „domówce u Dowborów”.

 

Aktorka nadając „lajfa”, który obecnie ma ponad 100 tysięcy wyświetleń pokazała się w stroju przypominającym pidżamę i w mocno potarganych włosach. Nie miała też makijażu co oczywiście można uznać, za wakacyjny look i bycie „no filter”. Całość jednak robiła wrażenie zaniedbania.

 

Warto się zastanowić, czy gdyby aktorka w taki sposób zaprezentowała się w telewizji, lub gdyby w takim stroju przyjmowała gości na przyjęciu w swoim domu, to czy nie byłby to raczej wyraz lekceważenia?

 

Można się jednak domyślić, że gdy ktoś skrytykuje „stylizację” Koroniewskiej na „domówce”, to zostanie to przez nią odebrane jako hejt.

 

>>>Kasia Zielińska chciała prezent za kilkadziesiąt tysięcy. Mąż kupił jej zamiennik za… kilkadziesiąt złotych!

 

Koroniewska na „domówce” – https://www.instagram.com/joannakoroniewska/
Koroniewska na „domówce” – https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

Komentarze

Komentarze